Gwiazdy

Poznali się na planie serialu 19+. Jak narodziło się ich uczucie?

Gwiazdy


Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał poznali się na planie serialu „19+”. Najpierw była przyjaźń, która przerodziła się w miłość zarówno do pracy, jak i do siebie. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Dziś para udzieliła nam pierwszego, wspólnego wywiadu.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał poznali się na planie serialu „19+”. Obecnie prowadzą wspólnie kanał na Youtube i prężnie działają w mediach społecznościowych. Para opowiedziała nam o zaręczynach.

Zaręczyny Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała

Ernest zaplanował zaręczyny na jednym z budynków w Londynie. Jego plan nie do końca udało się zrealizować. Aktor marzył o tym, aby poprosić ukochaną o rękę przy zachodzie słońca, Małgorzata uparła się jednak, że przed wjechaniem na szczyt budynku musi coś zjeść. Tym sposobem para dotarła na miejsce wieczorem. Najważniejsze jednak, że Gosia powiedziała „tak”.

Kompletnie się nie spodziewałam. Jeszcze towarzyszyła nam moja przyjaciółka, która miała ze sobą kamerkę, bo mieliśmy sobie rozbić vlog, materiał z pobytu u niej.

-powiedziała Małgorzata.

Jak się okazało przyjaciółka była od początku wtajemniczona w plan zaręczyn. Nagrywała całą sytuację i uwieczniła te wspaniałą chwilę na zdjęciach.

Skąd u Ernesta pomysł na zaręczyny?

Aktor w wieku zaledwie 23 lat podjął poważną decyzję. Co skłoniło go, do tego, aby oświadczyć się ukochanej. Jak przyznał, z Małgosią są już razem 3 lata. Ernest poczuł, że jest to osoba, z którą chce spędzić resztę życia.

Para wzięła udział w programie Ameryka Express, który jeszcze bardziej umocnił więzi. Jak przyznali, pojechali tam z myślą, że albo wrócą sami, albo będą jeszcze silniejsi. Okazało się, że wyjazd był przygodą, która zbliżyła parę.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości