Gwiazdy

Natalia Szroeder w pracy z Kubą Wojewódzkim. Co z tego wyniknie?

Gwiazdy

Natalia Szroeder w Dzień Dobry TVN
Kamil Piklikiewicz/East News

Kuba Wojewódzki z Natalią Szroeder na wspólnej fotografii. Dziennikarz podzielił się takim zdjęciem na swoim Instagramie. Podpisał je fragmentem piosenki partnera wokalistki, rapera Quebonafide. Fani zastanawiają się, co to oznacza i już mają swoje podejrzenia.

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Piątek, godzina 7 rano, a oni już w pracy. Kuba Wojewódzki na Instagramie opublikował zdjęcie z Natalią Szroeder. Piosenkarka jest w trakcie przygotowywania fryzury.

Po moim mieście snuje się jak zakochany Szekspir...

- podpisał fotografię dziennikarz.

Cytat pochodzi z piosenki "Bubbletea", partnera Natalii – rapera Quebonafide, o którym ostatnio było głośno w związku z promocją jego najnowszej płyty. Muzyk był też pierwszym gościem nowego programu Kuby Wojewódzkiego – „250 M² Kuby Wojewódzkiego”.

Fani w komentarzach spekulują, że piosenkarka może być kolejnym gościem internetowego show. Co ciekawe, to nie jest pierwsze spotkanie Szroeder i Wojewódzkiego. Dziewczyna była zaproszona do 23. sezonu programu. W 2017 roku odpowiadała na pytania dziennikarza, a słynną kanapę dzieliła wówczas z lekkoatletą, Adamem Kszczotem.

250 M² Kuby Wojewódzkiego” - nowe show w Playerze

Pandemia zmusiła wszystkich do zmiany dotychczasowego trybu życie. Podobnie stało się w przypadku Kuby Wojewódzkiego i jego autorskiego programu. Dziennikarz zmuszony został do przeniesienia show do swojego domu. Zaproszeni goście zasiadają na jego prywatnej kanapie.

Do tej pory ukazały się trzy odcinki. Na pierwszy ogień poszedł raper Quebonafide. Kolejna była Kasia Nosowska, a ostatnio Wojewódzki gościł Roberta Gawlińskiego i Smolastego. Być może Natalia Szroeder wystąpi w najnowszej odsłonie "250 M² Kuby Wojewódzkiego”?

Wszystkie odcinki "250 M² Kuby Wojewódzkiego” można obejrzeć na Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości