Gwiazdy

"Zagrałam dziewczynę zgwałconą w Indiach" Polska gwiazda Bollywood o swojej ostatniej roli

Gwiazdy

Aktualizacja:

Natalia Janoszek to bardzo znana w Azji aktorka, fotomodelka i tancerka, która ma na swoim koncie główne role w bollywoodzkich superprodukcjach. Ostatnio została ponownie doceniona i dostała nagrodę dla "Najlepszej aktorki międzynarodowej" w Indiach.

Sukces w Indiach Natalii Janoszek. Polka zdobyła dwie prestiżowe nagrody. Natalia Janoszek kocha Bollywood, ale do Indii ma już mniej pozytywny stosunek. Natalia Janoszek na co dzień mieszka w Polsce, ponieważ w Indiach nie czuje się bezpiecznie jako singielka.

Zobacz też: Jak nie dać się depresji?

Sukces w Indiach Natalii Janoszek

Natalia Janoszek ma na swoim koncie kolejny wielki sukces. Polka znana w Bollywood zdobyła dwie statuetki: pierwsza - dla "Najlepszej aktorki międzynarodowej", a druga - za "Najlepszą główną rolę żeńską" za grę w dramacie "Chicken Curry Law".

"Chicken Curry Law" to bardzo poważny film - opowiada o kobiecie, która została zgwałcona - musi walczyć przed sądem, żeby udowodnić, że nie jest prostytutką i że to ona jest w tej całej sytuacji ofiarą.

Tematyka gwałtu jest bardzo poważna, zwłaszcza w Indiach, gdzie dochodzi do nich codziennie. Natalia Janoszek, jako młoda gwiazda, sporo zaryzykowała, grając w tym filmie.

Indie - miłość i nienawiść

Co ciekawe, Natalia kocha Bollywood, ale do samych Indii ma nieco inny stosunek. Wszystko związane jest m.in. ze specyficzną kuchnią oraz samą kulturą, w której kobiety nie są traktowane na równi z mężczyznami. Ten drugi powód sprawił, że Natalia nie zdecydowała się na stałe przenieść do Indii.

Bycie singielką w Indiach nie jest łatwe (...) tym bardziej, że Hindusi lubią pokazać, kto tu rządzi - mówiła Natalia Janoszek w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Co zwiedzać w Indiach?

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Od dawna pracuje jako modelka i aktorka. Zadebiutowała rolą Aafreen w produkcji Bollywood "Dreamz".

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości