Gwiazdy

Książę William został wybrany najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną. Internauci są oburzeni

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Niegdyś książę William uchodził za najprzystojniejszego księcia na świecie. Z biegiem lat zaczął tracić włosy, a w związku z tym również fanki. Teraz wybrano go najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną. Internauci sugerują, że wybór powinien być całkiem inny.

Książę William najseksowniejszym łysym mężczyzną

Magazyn "The Sun" opublikował ranking najseksowniejszych łysych mężczyzn, który został opracowany na podstawie badań przeprowadzonych przez ekspertów pracujących dla marki Longevita i zajmujących się chirurgią plastyczną.

Owa lista została ułożona na podstawie wzmianek o każdej gwieździe w Internecie. Na jej końcowy wygląd miała bowiem wpływ analiza blogów, raportów, a także stron znalezionych w wyszukiwarce Google. Książę William miał być w nich wymieniony jako "seksowny" ponad 17 milionów razy .

Nie wszyscy są jednak zadowoleni z takiego werdyktu. Ludzie są zszokowani, że William zdobył pierwsze miejsce i zdetronizował takich mężczyzn, jak Stanley Tucci, Jason Statham czy Common. W komentarzach pytają: "Ktoś mi wyjaśni dlaczego książę William jest najseksowniejszym łysym mężczyzną, skoro istnieje ktoś taki, jak Stanley Tucci?".

Najseksowniejsi łysi mężczyźni na świecie

Oto, kto znalazł się na liście najseksowniejszych łysych mężczyzn na świecie. Zgadzacie się z takim werdyktem?

10. Vin Diesel

9. Dwayne Johnson

8. Bruce Willis

7. John Travolta

6. Floyd Mayweather

5. Michael Jordan

4. Pitbull

3. Jason Statham

2. Mike Tyson

1. Książę William

Książę William i księżna Kate nie wrócą do swojego londyńskiego domu w Pałacu Kensington. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości