łysina

    łysina

    Polacy są na 8. miejscu na świecie, jeśli chodzi o łysienie. W Dzień Dobry TVN łysi panowie: Piotr Zelt i Marcin Sawicki powiedzieli o swoim życiu bez włosów. Jak łysieć z godnością? A dermatolog dr Łukasz Preibisz powiedział, jak przebiega utrata włosów. Jej przyczyną jest nieodpowiednia dieta czy styl życia? Czy łysina dodaje lat? A jak na panów bez włosów reagują kobiety? Czy kobietom podobają się łysi mężczyźni?

    W piątek w Dzień Dobry TVN: Michalina Olszańska - artystyczne korzenie, talent oraz uroda, która nie pozostaje niezauważona. Poznajcie córkę aktorki Agnieszki Fatygi. W programie także pokazujemy, co zrobić, żeby łysinie było łyso. A na koniec: kiedyś tańczyła, a teraz śpiewa - usłyszycie sami, jak jej to wychodzi. Na naszej scenie Aneta Gąsiewicz - finalistka You Can Dance. Bądźcie z nami o 8.00!

    Przy okazji rozmowy o łysinie znanej modelki Naomi Campbell prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop przyznał się, że na Walentynki dostał włosy w sprayu. Pokrył nimi całe swoje ciało. Jak to się dla niego skończyło? A co według Marcina zrobiła ze sprayem Anja Rubik? ;)