Gwiazdy

Muniek Staszczyk wraca do zdrowia. Wydaje nową płytę i biografię!

Gwiazdy

W lipcu media obiegła smutna wiadomość. Lider zespołu „T. Love” podczas pobytu w Londynie dostał wylewu. Wokalista powoli wraca już do zdrowia. Co teraz planuje Muniek Staszczyk? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o tym Agnieszka Jastrzębska.

Dwa miesiące temu sytuacja wyglądała poważnie. Z powodów zdrowotnych artysta odwołał wszystkie koncerty. Jak się później okazało Muniek dostał wylewu i trafił do jednego z londyńskich szpitali. Dziś czuje się już znacznie lepiej. Na Facebooku opublikował długi filmik, w którym opowiada o trudnych miesiącach.

Muniek Staszczyk - biografia i nowa płyta

Muniek Staszczyk przygotował dla swoich fanów niespodziankę. Już dziś ukazała się biografia artysty zatytułowana "King!", a 18 października odbędzie się premiera solowej płyty zatytułowanej „Syn Miasta”.

Muniek Staszczyk wraca do zdrowia

Muniek Staszczyk czuje się już lepiej. Ostatnio Krzysztof Grabowski opublikował na Facebooku zdjęcie z wokalistą, które opatrzył opisem:

Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia, jak za starych dobrych lat. Prosił, żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości