Gwiazdy

"Wyrachowany, okropny babsztyl". Czy Monika Richardson pogodziła się z opiniami na swój temat?

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Monika Richardson jest asertywną, pewną siebie kobietą sukcesu. A to, jak się okazuje, nie wszystkim się podoba. Gwiazda wyznała, że jest często krytykowana. Jednak nie ubolewa nad tym, ponieważ czerpie z tego pewne korzyści. Jakie?

Monika Richardson w mediach

Monika Richardson przez 25 lat pracowała w telewizji. Była znaną prezenterką i dziennikarką, dziś jest specem z zakresu Public Relations i prowadzi szkolenia. Będąc tak długo w show-biznesie, często była i wciąż jest na językach mediów. Na jej temat można przeczytać w sieci czy w prasie niezliczoną liczbę artykułów, które dotyczą zarówno jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Gwiazda w jednym z najnowszych wywiadów w talk-show "Wanna talk" wyznała, że zaczęła być negatywnie postrzegana przez ludzi, gdy wyszła za mąż za obcokrajowca. Przypomnijmy, że w latach 1995–2000 była żoną Willa Richardsona, amerykańskiego dziennikarza i podróżnika.

- Nie miałam szans od początku. Już jak stałam się Moniką Richardson, były pytania: nie było Zenka w Poznaniu fajnego, żebyś go sobie wzięła? - powiedziała Monika.

Monika Richardson o swoim wizerunku

Monika Richardson musiała długo pracować nad sobą, by uodpornić się na krytykę. Przez to zaczęła być negatywnie postrzegana przez innych.

- Przez lata nabudowałam sobie pancerzyk twardej skóry, pancerzyk zimnej s***. Ten wizerunek mi odpowiada, bo dzięki temu ludzie nie wchodzą mi na głowę i nie nadużywają mojego zaufania. To są cechy, o których ludzie będą pisać: co to za wyrachowany, okropny babsztyl. Do pewnego stopnia chcę, żeby tak zostało - mówiła znana dziennikarka.

Richardson dodała jednak, że posiadanie czarnego PR-u nie spływa po niej jak po kaczce. - Czasem jest mi przykro - stwierdziła w wywiadzie.

Zobacz także:

Przyszła na casting do Top Model w tajemnicy przed mężem, który jest ministrem. Potem trafiła pod kroplówkę

Nowy film Pedro Almodovara otworzył festiwal w Wenecji. Gwiazdą "Madres paralelas" jest Penélope Cruz

Aleksandra Domańska pokazała, jak wygląda ciało ciężarnej po nocy. "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem"

Zobacz wideo: Monika Zamachowska: Kultura zdycha w tym kraju. Będzie ciężko Polaków namówić, żeby znowu chodzili do kina czy teatru

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości