Gwiazdy

Agnieszka Chylińska ekscytuje się powrotem "Mam Talent!". "To moment, kiedy mogę ładnie się ubrać i odpocząć od dzieci"

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska od 13 edycji sprawdza się w roli jurorki "Mam Talent!". Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, ale i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z uczestnikami show. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o emocje w związku z powrotem programu po pandemicznej przerwie. - Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie - wyznała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska o 13. edycji "Mam Talent!"

Z powodu pandemii na rok wstrzymano produkcję popularnego show "Mam Talent!". Jurorka Agnieszka Chylińska nie kryje, że bardzo brakowało jej adrenaliny i emocji, które są nieodłącznym elementem tego programu.

- Spotykamy się nie tylko jako jurorzy, ale w ogóle to jest dla nas pretekst do spotkania. Cieszymy się, że jest ten program. To był duży brak, kiedy go nie było. To moment, kiedy mogę się ładnie ubrać i odpocząć od dzieciaków, które oczywiście bardzo kocham - wyznała i dodała:

Dla mnie ten program jest bardzo pozytywny. Staramy się być jurorami sprawiedliwymi, ale też pozytywnymi. Nie wykorzystujemy tego, że każdy z nas ma jakąś spuściznę i medale na ścianach. Jest kolorowo jak zawsze i ta kotara nie zawiodła w tej edycji. Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie, radość z tego, że możemy być w interakcji. Mówi się, że publika to czwarty juror

Agnieszka Chylińska o roli jurorki

Wokalistka ma za sobą imponującą drogę kariery. Jako jurorka "Mam Talent!" chce dać szansę tym, którzy mają talent i chcą zaprezentować go szerszej publiczności. Nie każdy jednak potrafi udźwignąć słowa krytyki i odmowę dalszego uczestnictwa w programie.

- To wszystko zależy od stosunku uczestnika. Jeśli on traktuje program jako marketing, to odczuje to jako porażkę. Im bardziej utalentowany uczestnik, tym większa pokora i skromność. Kocham tych uczestników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak są utalentowani. Ale zdarzają się też osoby, które się obrażają, bo przecież ktoś im powiedział na grillu, że świetnie śpiewają - mówiła gwiazda.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości