Gwiazdy

Magda Gessler pokazała zdjęcia z planu „MasterChefa”. Internauci komplementują: „Księżniczka”

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Gessler to jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Każdy jej post spotyka się z szerokim odzewem internautów, których serca skradła swoim podejściem. Nie inaczej było i tym razem, gdy restauratorka opublikowała zdjęcia z planu 9. już edycji „MasterChefa”.

Magda Gessler na planie „MasterChefa”

W polskim show-biznesie nie ma drugiej takiej gwiazdy jak Magda Gessler. Restauratorka chętnie dzieli się momentami ze swojej codzienności, nawiązuje z nimi kontakt i przesyła radosne „besos”. Tym razem na swoim Instagramie opublikowała fotografie z planu zdjęciowego do programu „Masterchef”, na których prezentuje się w niebieskiej, wzorzystej kreacji. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem swojej ukochanej idolki.

Księżniczka ?

Wow #?????????????????????????????????

Madziu zawsze elegancka i z klasa

Zjawiskowa!! Jak zawsze!!!!! ?????

Calineczka

- czytamy pod jednym z postów.

9. edycja „MasterChefa”

To już 9. edycja programu, w którym kucharze walczą o miano tytułowego Master Chefa, kontrakt na wydanie własnej książki oraz 100 tys. złotych. Tak jak w poprzednich latach zostaną oni poddani ocenie niezawodnego trio, w skład którego wchodzą Magda Gessler, Anna Starmach i Michele Moran. W tym roku ze względu na pandemię castingi odbyły się przez internet. Podczas nich trójka zawodników, dzięki weekendowemu głosowaniu online, automatycznie dostała się do najlepszej dwudziestki. Teraz razem z pozostałymi osobami walczą o wejście do finałowej czternastki. Program na antenie TVN pojawi się już jesienią.

Zobacz, co o Magdzie Gessler mówił jej syn Tadeusz Müller:

Zobacz też:

Dorota Wellman o samoakceptacji: "Słyszę o sobie 'świnia', ale nie będę się wieszać z tego powodu"

"BrzydUla 2". Maja Hirsch już po przymiarkach: "Okazało się jednak, że to nie to, co 10 lat temu"

Winona Ryder o początkach przyjaźni z Keanu Reevesem. Czym ujął ją sympatyczny aktor?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości