Gwiazdy

Magda Gessler dziękuje fanom. „Zawsze chciałam to poczuć, jestem milionerką!”

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz / East News

Gwiazdy

Magda Gessler dziękuje fanom. „Zawsze chciałam to poczuć, jestem milionerką!”

Magda Gessler

Kamil Piklikiewicz / East News

Magda Gessler to ikona polskiego show-bizesu, którą pokochało wielu fanów. Jej dystans do świata i pozdrowienie "besos" stały się już kultowe. Niedawno szczęśliwa restauratorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że została milionerką. 

Magda Gessler została milionerką

Magda Gessler swoją popularność zawdzięcza nie tylko programom kulinarnym, ale także ciągłej aktywności w mediach społecznościowych. Restauratorka osobiście i systematycznie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie z fanami dzieli się nowinkami z życia prywatnego i zawodowego. Gwiazda od czasu do czasu w komentarzach wdaje się z fanami w dyskusje.

Zabawne posty docierają do szerokiego grona odbiorców. Niedawno Magda świętowała pierwszy milion na Instagramie. Wiadomością tą postanowiła podzielić się z internautami. Wzruszona bardzo im za to podziękowała.

Magda Gessler dziękuje fanom

Magda Gessler doczekała się okrągłej liczby obserwatorów na Instagramie. Pierwszy milion bardzo ucieszył restauratorkę, która nie omieszkała nie wspomnieć o swoim sukcesie. Na profilu udostępniła filmik, na którym przyznała, że nie spodziewała się, że ta chwila nastąpi tak szybko. Magda podziękowała swoim fanom, życząc im dużo szczęścia i wysyłając milion besos.

Zawsze chciałam to poczuć. Jestem milionerką! Dziękuję Wam za milion kolejnych powodów, by kochać Was bardziej!!!! Dobra energia wiruje i zmaterializowała się w postaci liczby 1 000 000 na moim Instagramie. Moje najcenniejsze milion to Wy. Ukochani widzowie, obserwatorzy, miłośnicy. Jesteście najlepsi!!!!!  

- czytamy pod filmem. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
83
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0