Gwiazdy

Zmoknięty Maciej Dowbor: "Czy to już koniec sezonu grillowego?"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Maciej Dowbor, podobnie jak wielu jego obserwatorów, ubolewa nad pogodą. Prezenter zamieścił zdjęcie, na którym stoi w deszczu i wspólnie z fanami zastanawiał się czy to zapowiedź zbliżającej się jesieni.

Maciej Dowbor zmartwiony końcem lata

Maciej Dowbor wstawił zdjęcie na swój profil na Instagramie. Stoi na nim w deszczu z nietęgą miną i zastawia się czy to już koniec lata.

- Czy to już koniec sezonu grillowego⁉️ Bo ja dopiero zakupiłem nowy zestaw. I chciałbym wypróbować?! Mam też nowy krem do opalania, ale to chyba byłoby już za wiele szczęścia na raz - napisał pod fotografią.

Zastanawiać się zaczęli również obserwatorzy prezentera. - To jest najlepsza reklama zbliżającej się nieuchronnie jesieni - napisała jedna z komentujących. Kolejna postanowiła podzielić się cenną radą. - Maciuś nie kupujemy pod koniec sezonu w promocji tylko przed sezonem i wszystko się przyda - napisała.

Maciej Dowbor - życie zawodowe i prywatne

Maciej Dowbor jest dziennikarzem i prezenterem. Wspólnie z Joanną Koroniewską, która jest jego żoną od 2014 roku prężnie działają także na Instagramie. W trakcie pandemii rozpoczęli cykl rozmów z kolegami z branży, który nazwali "Domówka u Dowborów". Pokazują też ogromny dystans do siebie i żartują z siebie nawzajem. Mają dwie córki Helenę i Janinę.

Zobacz także:

Zobacz wideo: ”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości