Gwiazdy

Lady Gaga ma nowego chłopaka. Kim jest wybranek piosenkarki?

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Wygląda na to, że to koniec spekulacji na temat rzekomego związku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Amerykańska artystka opublikowała w sieci zdjęcie w czułych objęciach mężczyzny. Kim jest wybranek Lady Gagi?

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na rynku niejednokrotnie trafiała już na pierwsze strony gazet ze względu na swój odważny wizerunek. Ostatnimi czasy zeszła z tonu, ale wciąż jest na językach ze względu na jej związki miłosne.

Gaga sprowadza „na mieliznę”

Od premiery filmu A Star is Born wszyscy spekulowali na temat jej związku z Bradleyem Cooperem. Widzowie kinowego hitu kibicowali parze, która na wielkim ekranie wyglądała ze sobą cudownie. Oficjalnych doniesień w tej sprawie niestety nie było, choć gwiazdy też nie dementowały plotek na ten temat. Dodatkowego dreszczyku emocji dodawał konflikt Lady Gagi z Iriną Shayk, byłą partnerką Bradleya. Mało tego… występ z utworem Shallow na gali rozdania Oscarów w zeszłym roku nie pozostawiał wiele wątpliwości. Głębokie spojrzenia i moment, w którym ostatni refren zaśpiewali przytuleni, mogło oznaczać tylko jedno – to musi być związek.

Rzeczywistość jednak okazała się bolesna dla fanów zarówno Lady Gagi, jak i Coopera.

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę oszukując wszystkich. Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie

- wyznała Lady Gaga w jednym z odcinków talk show Oprah.

Teraz wokalistka przestawiła wybranka swojego serca na Instagramie.

“Świetnie bawiliśmy się w Miami”

Już jakiś czas temu Lady Gaga była przyłapana z nowym partnerem, choć dotychczas nie pokazywała go oficjalnie. Tym razem na jej profil na Instagramie trafiło zdjęcie, na którym jedna z największych gwiazd wygląda na szczęśliwą, lecz z innym mężczyzną niż ten, którego cały świat jej życzył. Na jachcie w okolicach Miami przytula ją Michael Polansky, znany przedsiębiorca, inwestor i obecnie prezes Grupy Parker.

Czy Michael to ten, którego Lady Gaga zatrzyma przy sobie do końca życia? Tego jej z całego serca życzymy i mamy nadzieję, że zaowocuje to również kolejnym świetnym materiałem muzycznym, bądź aktorskim. Artystka dostała angaż przy nowym filmie opowiadającym historię wnuka Guccio Gucciego , założyciela włoskiego domu mody. Film reżyserować będzie Ridley Scott, który odpowiedzialny był m.in. za Gladiatora , American Gangster czy Hannibala .

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości