Gwiazdy

Kuba Wojewódzki sprzedaje swój apartament. Mieszkanie warte jest 6,5 miliona złotych

Gwiazdy

Wojciech Kurczewski/TVNKuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wystawił na sprzedaż luksusowe mieszkanie w Warszawie. Przyszły właściciel za ekstrawagancki apartament będzie musiał zapłacić ponad 6 milionów złotych. Jak mieszkał dziennikarz?

Kuba Wojewódzki - mieszkanie na sprzedaż

Internauci często zastanawiają się, jak żyją gwiazdy polskiego show-biznesu, jakie mają mieszkania oraz jakimi samochodami jeżdżą. Niestety próżno szukać szczegółowych informacji. Wiele gwiazd skrycie chroni swojego prywatnego życia i nie pokazuje mieszkań. Do takich osób należał Kuba Wojewódzki, który do tej pory nie chwalił się wnętrzami swojego apartamentu. W związku z chęcią sprzedaży mieszkania, dziennikarz zrobił wyjątek. Na stronie agencji nieruchomości pojawiło się ogłoszenie wraz ze zdjęciami. Jak się okazuje, Kuba mieszkał w penthousie z dużym tarasem na dachu.

Prezentujemy Państwu jeden z tych nielicznych w Warszawie, jakże poszukiwanych przez naszych Klientów apartamentów, które łączą w sobie najważniejsze cechy nieruchomości premium: pożądaną lokalizację, genialny widok na park, spektakularny taras, luksusowy i bezkompromisowy styl wykończenia wnętrz. I to, co najważniejsze – połączenie klasy, ekstrawagancji i funkcjonalności, które sprawiają, że apartament nie tylko wywołuje efekt “wow”, ale jest również przyjaznym i wygodnym miejscem do życia

- czytamy na stronie agencji.

Mieszkanie Kuby Wojewódzkiego – jak wygląda?

Luksusowy apartament o powierzchni 225 metrów kwadratowych, w którym do tej pory mieszkał dziennikarz, posiada salon, półotwartą kuchnię z jadalnią, trzy sypialnie, gabinet, dwie łazienki oraz WC. Do mieszkania przynależy także ogromy 180-metrowy taras, dwie komórki lokatorskie oraz trzy miejsca parkingowe. Luksusowe wnętrza wycenione zostały na kwotę 6,5 miliona złotych.

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. „Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz”

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości