Gwiazdy

Krzysztof Czeczot z "BrzydUli" został ojcem! Pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imię

Gwiazdy

Aktualizacja:
Krzysztof Czeczot

Znany polski aktor i reżyser Krzysztof Czeczot został ojcem! Dumny tata opublikował zdjęcie z córeczką na Instagramie. Jak dziewczynka ma na imię?

Polski aktor i reżyser

Krzysztofa Czeczota mogliśmy oglądać w najlepszych polskich filmach („Twarz” Małgorzaty Szumowskiej, „Miasto 44” Jana Komasy, „Drogówka” i „Dom zły” Wojciecha Smarzowskiego. Krzysztofa pamiętamy również z serialu „BrzydUla”, gdzie grał najbliższego przyjaciela tytułowej Uli.

Producent audiobooka

Dwa lata temu Krzysztof wyprodukował również audiobooka. Praca nad Biblią do słuchania zajęła mu kilka lat. To aż 23 godziny nagrań! Do współpracy Czeczot zaprosił najbardziej rozpoznawalne polskie głosy.

Nowa rola w życiu Czeczota

Krzysztof stroni od ścianek show-biznesowych. Ze swoimi fanami kontaktuje się poprzez media społecznościowe. Wczoraj aktor opublikował zdjęcie z dopiero co urodzoną córeczką Polą.

Opis zdjęcia jest bardzo wzruszający:

Najpiękniejszy poranek w życiu. Dzień, na który czekaliśmy tak długo. Płakaliśmy i uśmiechaliśmy się jednocześnie. I ciągle nie możemy uwierzyć, że dołączyła do nas dziś prawdziwa Księżniczka. Teraz Pola śpi. Dobrego życia Córeczko! Kochamy Cię miłością jakiej jeszcze nie znaliśmy. Kocham Cię J, jestem z Ciebie dumny, jestem Tobą zachwycony, jestem szczęśliwy, że jesteś. @jagjuczkowicz

Kim jest mama małej Poli? Żona Krzysztofa nazywa się Jadwiga Juczkowicz i jest scenarzystką znanych polskich seriali. Krzysztof lubi się chwalić swoją piękną żoną i publikuje jej zdjęcia na Instagramie.

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: Instagram.com/krzysztof.czeczot

Pozostałe wiadomości