Gwiazdy

Klaudia El Dursi pozuje w wannie. "Staram się być super sexy"

Gwiazdy

Kariera Klaudii El Dursi nabrała tempa po udziale w programie "Top Model". Modelka pozyskała rzeszę fanów, których wciąż zaskakuje. Słowa te potwierdza jej najnowszy post. Dlaczego? Otóż pokazała nagie zdjęcie prosto z wanny.

Klaudia El Dursi, choć nie wygrała programu "Top Model", to zagościła na stałe w świecie show-biznesu. Widzowie obecnie mogą ją podziwiać w roli prowadzącej program "Hotel Paradise", którego drugą edycję możemy oglądać na antenie TVN7 oraz w player.pl.

Klaudia El Dursi w wannie

Teraz modelka zaskoczyła swoich fanów. Udostępniła w mediach społecznościowych serię zdjęć z wanny, która stoi przy oknie, a widok z niego zapiera dech w piersiach. Jako modelka wie, jak ważna jest praca ciałem, a nagość nie jest niczym wstydliwym. Dlatego nie boi się publikować tak odważnych ujęć. Zresztą w "Top Model" musiała wziąć udział w rozbieranej sesji.

Te zdjęcia różnią się jednak od tych z programu. Na pierwszych widać zmysłową El Dursi, a na kolejnych - jak się dobrze bawi. Tym samym udowodniła, że ma dystans do siebie, a poczucie humoru jest dla niej szczególnie ważne.

Kiedy staram się być super sexy, ale coś poszło nie tak . Takie małe wspominki przy niepogodzie. Trzymajcie się ciepło

- napisała modelka.

Naturalna Klaudia El Dursi

Fani docenili ją za autentyczność i naturalność. I właśnie za to ją pokochali.

Jesteś super naturalna, a dla mnie to jest najważniejsze

Jesteś taka normalna, piękna, naturalna. Jesteś taką osobą, której nie da się nie lubić. Oby więcej takich dziewczyn w show-biznesie

Naturalnie piękna kobieta

- komplementują pod postem internauci.

Klaudia el Dursi nie lubi swojego ciała?

31-letnia Klaudia El Dursi ostatnio w rozmowie z jednym z tabloidów powiedziała kilka słów na temat swojej relacji z ciałem. Przyznała, że odkąd przytyła, nie lubi na nie patrzeć. Ponoć waga jej waha się o 10 kg. Patrząc na udostępnione zdjęcia naprawdę trudno w to uwierzyć. Być może Klaudia w końcu poczuła się komfortowo w swoim ciele. Oby tak było, ponieważ wcześniejsze komentarze internautek potwierdzają, że jest piękną kobietą!

Zobacz wideo: Klaudia El-Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise"

Zobacz też:

Lenny Kravitz o byłej żonie. "Każdy mężczyzna powinien mówić tak o kobiecie"

Gracja Kalibabka odpadła z Top Model. "Chciałaś być zbyt sexy"

Cezary Pazura pokazał wszystkie swoje dzieci. "Jest po co żyć"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości