Gwiazdy

Karolina Pisarek motywuje: "Korzystaj z życia jak najwięcej". Co modelce daje siłę?

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/ East News

Karolina Pisarek umieściła w mediach społecznościowych wideo z programu "Ameryka Express 2". Zrobiła to nie tylko po to, aby przypomnieć sobie miłe chwile związane z wygraną w show, ale również zmotywować siebie i innych do działania. Zdradziła także, co dało jej siłę, kiedy była bliska rezygnacji z udziału w programie.

Karolina Pisarek motywuje

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska wygrały 2. edycję programu "Ameryka Express". W finale o zwycięstwo walczyły z braćmi Collins. Do końca nie było wiadomo, która para dobiegnie na metę pierwsza. Jak się okazało, wygrały dziewczyny, które do samego końca stosowały zasady fair-play.

Modelka postanowiła przypomnieć sobie tę przygodę, udostępniając na Instagramie wideo z programu.

Sięgam do wspomnień i się wzruszam... Jeszcze nie tak dawno byłam w programie @amerykaexpress z moją przyjaciółką @gajapowerbank. Zdecydowanie jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu

- napisała w poście.

We wpisie przyznała także, że postanowiła pokazać film, aby zmotywować swoich obserwatorów i samą siebie do działa oraz pokazać, że wszystko jest możliwe, a limity są tylko w głowie. Zdradziła także, że w pokonywaniu słabości pomagała jej modlitwa. Ona też dodawała jej sił. Nie bez znaczenia było również pozytywne myślenie.

Sami odpowiadamy za to, jak szerokie są nasze granice. Program, który nie należy do najłatwiejszych... Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy wszystko mnie bolało, nie miałam sił i ciało odmawiało posłuszeństwa... byłam u kresu swoich możliwości. Bliska poddania się. Natomiast wiara, nadzieja i siła woli nie pozwoliły, abym powiedziała stop

- stwierdziła modelka.

Zdaniem Karoliny ważni i pomocni w zdobywaniu celów są również ludzie, którymi się otaczamy:

Takich Wam życzę, a reszta się jakoś ułoży. Pamiętaj! Wierz w siebie, daj z siebie wszystko i weź sobie do serca, że 'czas i tak upłynie' i korzystaj z życia jak najwięcej. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

- napisała na końcu.

Odpowiedź fanów na post Karoliny

Wielu obserwatorów profilu modelki było wdzięcznych jej za słowa otuchy i motywację.

Karolina dziękuje ci bardzo ! Te słowa to to co potrzebowałam dzisiaj usłyszeć ? Dodałas mi wiatru w żagle i zaraziłaś chęcią do działania ?? dziękuje ❤️

- napisała jedna z fanek, a inna dodała:

Bardzo mądre słowa ❤️?

Byli też tacy, którzy wyrazili swój podziw i jeszcze gratulowali modelce zwycięstwa w programie TVN.

Ten program jest mega trudny i wymaga od uczestników wielkiej odwagi i siły. Kibicowałam Wam z całych sił ? złamałyście wszelkie stereotypy dotyczące modelek.

Oglądałam wszystkie odcinki i od początku kibicowałam z całych sił❤️

Czekacie na kolejną wyprawę nowych uczestników "Ameryka Express"?

Karolina Pisarek w oczach innych. "Nie jest to international supermodel ą ę". Zobaczcie materiał o kulisach kariery modelki:

>>> Zobacz także:

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". „Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń”

Jak mieszka Karolina Pisarek? Modelka ma apartament jak ze snów

Dzieciństwo Karoliny Pisarek: "Śmiali się ze mnie, że jestem pustakiem, a moje jedzenie śmierdzi"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości