Gwiazdy

Karolina Pisarek o związku ze starszym mężczyzną: „Najpierw zaprzyjaźniłam się z jego 11-letnim synem”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karolina Pisarek niedawno potwierdziła swój związek ze starszym o 17 lat od siebie mężczyzną. Modelka, znana z programu „Top Model” opowiedziała o nowym partnerze i relacji z jego 11-letnim synem.

Nowa miłość

W styczniu Karolina Pisarek oznajmiła, że rozstała się ze swoim partnerem, Danielem Matsunagą. Powodem zerwania było to, że oboje mieli różne poglądy na związek. Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że w życiu modelki znanej z 5. edycji programu „Top Model” pojawił się nowy mężczyzna.

Pisarek poznała swojego wybranka podczas jednej z zawodowych podróży. Jej nowy partner, Jaime Camara, jest byłym brazylijskim kierowcą wyścigowym. 40-latek na co dzień mieszka w Miami, ale często odwiedza Brazylię, ponieważ prowadzi tam swój biznes i mieszka jego 11-letni syn, Lucca.

Cieszę się, że mogłam poznać Luccę, który jest niesamowitym chłopcem. Ma 11 lat i mamy do siebie kumpelskie podejście. Śmieszne jest to, że najpierw zaprzyjaźniłam się z Lucą, a później poznałam jego tatę

– stwierdziła Pisarek

Mimo że między Karoliną a jej partnerem jest 17 lat różnicy, para świetnie się ze sobą dogaduje. Modelka wyznała, że związek ze starszym mężczyzną dał jej poczucie bezpieczeństwa i zapewnił życiową stabilizację.

To, że poznałam Jaimego, jest niesamowite. To, że jest starszy, ułatwia mi sprawy pod tym względem, że ja trochę jestem dojrzalsza, że dużo pracuję, że dużo podróżuję i mam inne priorytety. Dopełniamy się jakoś. Ja jestem szczęśliwa, że mogę przyjść do domu, wypić z nim herbatę, porozmawiać, oglądnąć jakiś film. To jest niesamowite

– wyznała Pisarek.

Jest właśnie u mnie w Polsce. Tak naprawdę ma taką pracę, która pozwala mu na to, żeby być ze mną częściej niż nie

- cieszy się modelka.

Kim jest Karolina Pisarek?

Karolina Pisarek urodziła się w 1997 roku, w Szczecinku. Sławę przyniósł jej udział w 5. edycji programu „Top Model”, a talent do modelingu zapewnił jej miejsce w finale.

Mimo że zajęła 2. miejsce jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych.

Zobacz też:

Karolina Pisarek jedną ze 100 najpiękniejszych kobiet na świecie

Karolina Pisarek pierwszy raz o nowej miłości: "Jestem mega szczęśliwa!"

Karolina Pisarek potwierdziła rozstanie z Danielem Matsunagą: "Mieliśmy inny pogląd na związek"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości