Gwiazdy

Jak Karolina Pisarek dbała o urodę na planie „Ameryki Express”? "Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, ja z tego nie zrezygnuję” 

x-news

Gwiazdy

Jak Karolina Pisarek dbała o urodę na planie „Ameryki Express”? "Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, ja z tego nie zrezygnuję” 

x-news

Na co dzień perfekcyjny wygląd jest jej wizytówką. Karolina Pisarek nie ukrywa, że lubi dbać o urodę. Jak robiła to na planie „Ameryki Express”? Tylko nam modelka zdradza  tajemnicę pielęgnacji w ekstremalnych warunkach. 

Uroda na planie "Ameryka Express 2"

Zmęczenie, trudne warunki sanitarne i rywalizacja. W zmaganiach na planie „Ameryki Express” dbanie o urodę schodzi na dalszy plan. Malowanie rzęs, konturowanie twarzy czy pudrowanie nosa z pewnością nie należą do elementów tej gry. Kobietom w tego typu produkcjach z pewnością nie jest łatwo. Jak zatem w takich okolicznościach przyrody zadbać o swój wygląd? 

W plecaku Karoliny Pisarek nie zabrakło miejsca na kosmetyki.

Musieliśmy się spakować w jeden plecak na cały miesiąc. To wszystko powinno wystarczyć, a wiadomo - kosmetyki ważą. Na plecach miałam dobre 16 kilogramów […] No, ale kosmetyki musiałam ze sobą spakować, chociażby dlatego, że w programie było naprawdę bardzo mało snu, dużo pracy, dużo wyzwań. […] Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, ja z niej nie zrezygnuję. Może to ważyć, ale ja ze sobą biorę kremy pod oczy i kremy na noc 

– zapewnia modelka.

Jak wyglądała kwestia używania kolorowych kosmetyków? Karolina i jej przyjaciółka Gaja (Marta Gajewska-Komorowska) musiały je sobie pożyczać.

Był taki moment, gdy jednej się puder zgubił, drugiej pokruszył, więc trzeba było się tym dzielić. […] Nie było przecież pieniędzy, żeby kupić nowe

– wspomina Karolina Pisarek.

Czy amerykańska przygoda umocniła jej relację z partnerką wyścigu?

Wiedziałam, że biorę ze sobą odpowiednią osobę. Poznałam Gaję 4 lata temu w Grecji na moim pierwszym kontrakcie. Tam mieszkałyśmy razem. Był też taki okres, gdzie mieszkałyśmy razem w Warszawie. To moja soulmate (bratnia dusza - przyp.red.)

 – tłumaczy modelka. 

Przypomnijmy, że wyścig uczestników "Ameryki Express 2" przez Gwatemalę i Kolumbię możemy śledzić w TVN w każdą środę o godzinie 21:30.

Ameryka Express 2 - uczestnicy 

W programie „Ameryka Express 2” bierze udział 8 par. Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu stanęli:

  • żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie 
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins 
  • Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką
  • aktorka Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem 
  • piosenkarka Patrycja Markowska z przyjaciółką Żanetą Luberą 
  • modelka Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
  • aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą 
  • Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim

Ameryka Express 2 - nowa prowadząca 

Nowy sezon i nowa twarz. Prowadzącą jest Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach i chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu. 

Karolina Pisarek - sukces po "Top model" 

„Ameryka Express” to nie jedyny program telewizyjny, w którym wzięła udział jedna ze „100 najpiękniejszych twarzy świata”. Przypomnijmy, że 5 lat temu Karolina Pisarek uczyła się zawodu  w 5. edycji program „Top Model”. Jaki udało jej się zrobić tak zawrotną karierę?

To zależy na pewno od tego, jakich ludzi poznajesz po programie. Jak sobie dobierzesz team, z którym współpracujesz

– uważa modelka. 

Karolina Pisarek od razu po zakończeniu programu trafiła pod skrzydła jednej z czołowych polskich agencji modelek. Razem z menadżerką Małgorzatą Leitner na początku opracowały biznes plan i konsekwentnie go realizowały. Zdaniem modelki, kluczowa w tym przypadku jest także osobowość i pracowitość. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
89
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0