Gwiazdy

Justin Bieber jest poważnie chory. Artysta zmaga się z boreliozą i mononukleozą

Gwiazdy

Justin Bieber
Dzień Dobry TVN

Znany na całym świecie artysta i idol wielu nastolatek podzielił się w mediach społecznościowych smutną informacją. Jak się okazało, Bieber zmaga się z boreliozą i mononukleozą. Wokalista okazji odniósł się też do komentarzy na temat swojego wyglądu.

Justin Bieber choruje na boreliozę i mononukleozę

Artysta w środę wieczorem opublikował w mediach społecznościowych post, w którym poinformował, że zmaga się z ciężkimi chorobami. Justin odniósł się także do negatywnych komentarzy kierowanych w jego kierunku.

Wiele osób powtarzało, że Justin Bieber wygląda jak g**wno lub jest pod wpływem metamfetaminy. Nie zdawali sobie jednak sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę

- napisał.

Okazuje się, że to właśnie problemy zdrowotne miały być powodem jego nieobecności na scenie, jednak artysta zapowiedział już swój powrót.

To było naprawdę kilka trudnych lat. W końcu jednak otrzymałem odpowiednie leczenie, dzięki któremu pokonam tę nieuleczalną dotychczas chorobę i wrócę jeszcze lepszy niż kiedykolwiek

- zapewnia artysta.

Justin Bieber poinformował swoich fanów, że wkrótce na YouTubie opublikuje film biograficzny, w którym opowie więcej o przebiegu swojej choroby.

Borelioza – jakie są objawy?

Borelioza jest chorobą przewlekłą i ogólnoustrojową. Jej skutki mogą być odczuwalne niemal w całym organizmie. Groźniejsze od objawów boreliozy są powikłania, do jakich może prowadzić. Wśród nich znajdują się m.in. zapalenie serca, kardiomiopatia rozstrzeniowa, zapalenie nerwu twarzowego, przewlekłe zapalenie mózgu, zaburzenia słuchu oraz zapalenia stawów.

Więcej na temat boreliozy przeczytasz: Justin Bieber jest poważnie chory: "Zmagam się z boreliozą i mononukleozą"

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości