Gwiazdy

Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. Fani: „Jak w bajce”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Modelka już niedługo zostanie mamą. Córka Joanny i Douglasa planowo ma się narodzić już w listopadzie. Szczęśliwi rodzice z tej okazji postanowili wyprawić trzecie baby shower. Więcej o bajkowej imprezie w Dzień Dobry TVN opowiedziała Barbara Pasek.

Joanna Krupa hucznie świętuje przyszłe narodziny wyczekiwanego dziecka. Modelka wyprawiła już kilka przyjęć na cześć córeczki. Pierwsze baby shower odbyło się w Warszawie, drugie w Chicago. Teraz przyszła mama postanowiła świętować w Los Angeles.

Trzecie baby shower Joanny Krupy

Joanna i Douglasa postanowili kolejny raz świętować ze znajomymi przyszłe narodziny dziecka. Na magicznym przyjęciu w Los Angeles oprócz bliskich przyjaciół pojawiła się także rodzina. Swoją obecnością zaszczyciła siostra Marta Krupa i ojciec Steven .

Bajkowa impreza Joanny Krupy

Modelka kolejny raz postarała się o to, aby impreza była luksusowa. Przyjęcie odbyło się w ogrodzie nad basenem, gdzie zgodnie z płcią dziecka, wszystko było różowe. Na gości czekały stoły ze świecami, kilkupiętrowy toryt, balony i ogrom kwiatów . Takiego baby shower może pozazdrościć Joannie każda mama.

Joanna pochwaliła się zdjęciami z imprezy w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu. Pod najnowszym postem zostawili wiele komentarzy.

Niesamowite, jak w bajce.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości