Gwiazdy

Ojciec dziecka Sylwii Przybysz: „Poród to niełatwa sztuka. Kobiety jesteście WIELKIE!”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Polę. Świeżo upieczeni rodzice pomimo młodego wieku od dawna marzyli o potomku. Dumny tata podzielił się pierwszymi wrażeniami z rodzicielstwa.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz tworzą parę od kilku lat, idole nastolatków są tuż po dwudziestce, ale bardzo poważnie podchodzą do swojej relacji i chcą stworzyć dużą rodzinę. Nie ukrywają, że córeczka była ich wielkim marzeniem. Jeszcze niedawno na imprezy branżowe chodzili we dwójkę i chętnie opowiadali o swoim związku. Teraz to się zmieni.

Janek Dąbrowski o porodzie partnerki

Tydzień po porodzie, Janek Dąbrowski podzielił się wspomnieniami z tego wyjątkowego wydarzenia.

To były dłuugie, ciężkie dwa dni w trakcie których jeszcze bardziej stałem się dumny z mojej kochanej @sylwiaprzybysz i każdej mamy na świecie. Poród to niełatwa sztuka ? Kobiety, jesteście WIELKIE!!!

- napisał pod zdjęciem.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz chcą chronić prywatność córki

Poza wspomnieniami i podziękowania, gwiazdor wykorzystał post również do wygłoszenia apelu. Poprosił obserwatorów, by uszanowali prywatności dziecka i nie tworzyli oddzielnych profili poświęconych dziewczynce.

Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem - raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage - prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości