Sylwia Przybysz - gwiazda młodego pokolenia - jest w ciąży. Ojcem jej dziecka jest jej chłopak - Jan Dąbrowski. Para zna się już od sześciu lat. 

Sylwia Przybysz (21 l.) i jej starszy o dwa lata chłopak, Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka! Informację tę podał dziś Pudelek.pl. W rozmowie z portalem przyszli rodzice zdradzili, że do nowej roli przygotowywali się od roku.

W końcu możemy oficjalnie podzielić się ze wszystkimi tą piękną informacją i potwierdzić wcześniejsze doniesienia o mojej ciąży. Od roku przygotowywaliśmy się na ten wyjątkowy moment, a kilka miesięcy temu poinformowaliśmy bliskich o naszych planach - ujawniają dumni celebryci. Czujemy się spełnieni w naszej pracy i będziemy w stanie zapewnić maluchowi dobre warunki. Nasze rodziny są tradycyjne, duże, a nam zależało, żeby nasze dziecko miało młodych rodziców. Nie możemy się doczekać i odliczamy już dni do najszczęśliwszego dnia w naszym życiu!

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku. To znana polska wokalistka i youtuberka. Sylwia zaczęła swoją karierę w 2012 roku - śpiewała covery i nagrania udostępniała w serwisie YouTube. W 2014 roku odkryła ją wytwórnia My Music - ich współpraca zakończyła się w 2019 roku.

Kim jest Jan Dąbrowski?

Jan Dąbrowski urodził się 29 września 1996 roku w Legnicy. Jego kariera zaczęła się w 2011 roku - Jan publikował jak tworzy swoje grafiki komputerowe. Potem zaczął zajmować się grami komputerowymi. Jego główny kanał na YouTube w lutym 2019 subskrybowało ponad milion osób.

Jan jest też wokalistą - współpracował m.in. z Sylwią Przybysz, z którą połączyła go nie tylko praca, ale i miłość!


Zobacz film: Ciąża – afiszować się czy ukrywać? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
81
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
06.09.2019
Emix 89
Raz czy tam dwa razy Janek śpiewał a wy już go nazywacie wokalistą, no śmiech na sali 😂😂😂