Sylwia Przybysz - gwiazda młodego pokolenia - jest w ciąży? Taka informacja pojawiła się we wtorek na serwisach plotkarskich. Ojcem jej dziecka ma być jej chłopak - Jan Dąbrowski. Para zna się już od sześciu lat. 

Sylwia Przybysz (21 l.) i jej starszy o dwa lata chłopak, Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka?! Taką zaskakującą wiadomość podał dziś portal Pudelek.pl.

Sylwia z Jaśkiem znają się bardzo długo. Od 6 lat są bardzo blisko. Od ponad 2 lat mieszkają razem. Pomimo młodego wieku ich relacja jest bardzo dojrzała. Mają wspólny biznes, mieszkania i plany. Oboje pochodzą z dużych rodzin i podobno już w Boże Narodzenie oświadczyli rodzinom, że planują ślub i chcą starać się o dziecko - miał powiedzieć w rozmowie z Pudelek.pl informator, który chce zachować anonimowość.

Jak na razie, ani Sylwia Przybysz, ani Jan Dąbrowski nie skomentowali tych plotek.

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku. To znana polska wokalistka i youtuberka. Sylwia zaczęła swoją karierę w 2012 roku - śpiewała covery i nagrania udostępniała w serwisie YouTube. W 2014 roku odkryła ją wytwórnia My Music - ich współpraca zakończyła się w 2019 roku.

Kim jest Jan Dąbrowski?

Jan Dąbrowski urodził się 29 września 1996 roku w Legnicy. Jego kariera zaczęła się w 2011 roku - Jan publikował jak tworzy swoje grafiki komputerowe. Potem zaczął zajmować się grami komputerowymi. Jego główny kanał na YouTube w lutym 2019 subskrybowało ponad milion osób.

Jan jest też wokalistą - współpracował m.in. z Sylwią Przybysz, z którą połączyła go nie tylko praca, ale i miłość!


Zobacz film: Ciąża – afiszować się czy ukrywać? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
79
15
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0