Gwiazdy

"Hotel Paradise 3". W dniu urodzin Bibi pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Simon: "Zawsze będę dbał o twoje szczęście"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Bogusia Brzezińska, czyli doskonale znana widzom "Hotelu Paradise 3" Bibi, właśnie obchodzi urodziny. Z tej okazji zamieściła w mediach społecznościowych fotografię sprzed 20 lat. Jej ukochany Simon również opublikował urodzinowy post z solenizantką.

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show. Choć emocjonujący finał już za nami, to widzowie wciąż ochoczo śledzą w mediach społecznościowych losy uczestników. Potwierdza to, chociażby ostatni post Bibi, która właśnie świętuje 21. urodziny.

Urodziny Bibi z "Hotelu Paradise 3"

Uczestniczka trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zamieściła na swoim Instagramie zestawienie dwóch fotografii. Na pierwszej widzimy uroczą małą Bogusię w chustce na głowie, która patrzy wprost w obiektyw, a na drugiej – 20 lat starszą, zmysłową i pewną siebie kobietę.

HAPPY BDAY TO ME. Mała Bibi dwadzieścia lat temu (16.06.2001 vs 2021)

- napisała.

Długo nie trzeba było czekać, aby fani Bibi zasypali ją życzeniami. To dowód na to, że popularność jubilatki nie maleje.

  • Wszystkiego, co najlepsze.
  • Wszystkiego najlepszego Bogusiu.
  • Spełnienia marzeń kochana. Jesteś cudowną osobą, nie zmieniaj się.

– czytamy w komentarzach.

Simon złożył życzenia Bibi

Ukochany Bibi również zamieścił na Instagramie urodzinowy post, który zdobył serca wielu internautów. - Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę ci dużo zdrowia, szczęścia, i nieskończoność twojego pięknego uśmiechu. Jestem największym szczęściarzem świata, że ciebie mam i pamiętaj, zawsze będę stał za tobą i dbał o twoje szczęście - napisał.

Spotkanie mamy Bibi z Simonem

Przypomnijmy, że w "Hotelu Paradise 3" Bibi i Simona połączyło wyjątkowe uczucie, które wciąż kwitnie. Tej relacji kibicuje mama solenizantki: - Mama bardzo lubi Szymona. Cieszy się, że w programie nie tylko udało mi się zajść tak daleko i mieć tylu przyjaciół, ale jeszcze do tego poznać takiego fajnego człowieka, taką osobę, z którą mogę coś kontynuować po programie – powiedziała Bibi w rozmowie z Kamilą Glińską dla dziendobry.tvn.pl.

Co więcej, podczas wywiadu wyjawiła też, że to właśnie w dniu jej urodzin mama Bibi pozna Simona twarzą w twarz, bo do tej pory rozmawiali tylko przez kamerkę internetową. – Organizuję taki meeting rodzinny, na którym Szymon pozna wszystkich i wtedy na pewno będą mogli zgłębić relacje – przekonywała Bibi.

Trzymamy zatem kciuki za to spotkanie i przyłączamy się do życzeń fanów - "dużo miłości z Szymonem".

Zobacz także:

Paulina Holtz spędziła poranek na SORze. "Zdecydowanie TOP 10 bólów"

"40 kontra 20". Znamy dwie pierwsze uczestniczki nowego randkowego show. Czym się zajmują?

Maniucha Bikont i jej artystyczne życie. Co przesądziło o tym, że zajęła się muzyką tradycyjną?

Zobacz wideo: Hotel Paradise 3 - Simon o spotkaniu z mamą Bibi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości