Gwiazdy

Gwiazdy przed Top of the Top Sopot Festival 2021. Jak wspominają poprzednie edycje?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ponad 50 gwiazd wystąpi na sopockiej scenie Opery Leśnej. Już 17 sierpnia rozpoczynamy muzyczne święto – Top of the Top Sopot Festival. Jak poprzednie edycje wspominają artyści?

Top of the Top Sopot Festival – co się będzie działo?

Tego lata do Opery Leśnej powraca jedno z najbardziej rozpoznawalnych i oczekiwanych wydarzeń muzycznych w Polsce. Impreza potrwa trzy dni i będzie relacjonowana na żywo w TVN. Jakie atrakcje czekają widzów?

Festiwal podzielany jest na trzy dni. Będzie dzień z muzyką dance. Tutaj będzie m.in. Dawid Kwiatkowski, którego w tej odsłonie jeszcze nie widzieliśmy. "Forever young" - tak się nazywa tematyka kolejnego dnia. Tutaj gwiazdy zaśpiewają swoje największe przeboje. Ostatni dzień, to dzień dedykowany jubileuszowi TVN24

– powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Ponadto dziennikarka przyznała, że będzie to jakościowa impreza, a takich w ostatnim czasie ze względu na pandemię brakuje na rynku.

Gwiazdy wspominają Top of the Top Sopot Festival

Przed festiwalem artyści przeszli próby generalne. W czasie przerwy zdradzili nam, jakie mają wspominania związane z sopocką sceną. Natalia Przybysz przyznała, że uwielbia to miejsce, jednak duża scena sprawia jej niekiedy problemy akustyczne.

- Jest to dość trudne miejsce akustycznie dla mnie. Scena jest olbrzymia, więc trzeba przejść setki kroków. Zawsze marzy mi się, żebyśmy byli blisko, żebyśmy się nie gubili w tej przestrzeni – powiedziała artystka.

Piotr Kupicha dodał natomiast, że przebywając na scenie, ma wrażenie, jakby płynął łodzią z publicznością.

- 17-19 sierpnia będzie plejada największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Bardzo się z tego powodu cieszę, to naprawdę będzie święto i Opera Leśna przyciąga jak magnes - powiedział Piotr Kupicha.

Jeśli tak jak my, tęsknicie za koncertami na żywo, w dniach 17-19 zapraszamy do Opery Leśnej w Sopocie. Na stronie wciąż dostępne są bilety.

Zobacz wideo: Co słychać w show-biznesie

Zobacz także:

Jak pozbyć się nadmiaru wody z organizmu? Oto skuteczne sposoby

Martyna Wojciechowska staje w obronie TVN. "Każdy z nas ma prawo czerpać wiedzę z różnych źródeł"

Agnieszka Kaczorowska o tym, jak starsza córka zareagowała na siostrzyczkę: "Przez ponad godzinę nie chciała podejść do niej"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości