Gwiazdy

Ewelina Lisowska krytykuje znaną blogerkę. Potępiła jej podejście do macierzyństwa

Gwiazdy

Ewelina Lisowska fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Ewelina Lisowska, znana głównie ze swojego hitu „W stronę słońca”, zdobyła spore grono obserwatorów na Instagramie i lubi dzielić się z nimi swoimi przemyśleniami. Tym razem skrytykowała popularną włoską blogerkę, Chiarę Ferragni.

Ewelina Lisowska jest bardzo aktywna w sieci. Zamieszcza tam kadry ze swojego życia, nagrania piosenek czy zapowiedzi kolejnych wyzwań zawodowych. Teraz jednak zdecydowała się wykorzystać platformę w innym celu.

Ewelina Lisowska krytykuje Chiarę Ferragni

Wokalistka opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie jednej z popularniejszych blogerek na świecie – Chiary Ferragni. Na zdjęciu widzimy Włoszkę w samej bieliźnie na tle garderoby. Pod fotografią widnieje podpis „I’m a cool mum”. Publikacja nie spodobała się Lisowskiej.

20 lat temu było się „cool” z kolczykiem w pępku. Czasy się zmieniają. Aż strach pomyśleć co będzie modne w przyszłości

Kim jest Chiara Ferragni

Chiara Ferragni jest jedną z pierwszych blogerek na świecie. To właśnie ona stanowiła inspirację dla wielu początkujących w sieci kobiet. Obecnie śledzi ją ponad 18 milionów osób na Instagramie. Włoszka założyła również sklep odzieżowy oraz dokumentuje swoje życie na specjalnie wydzielonym do tego celu kanale.

W 2017 roku zdobyła pierwsze miejsce na liście Forbesa w kategorii „Top influencerów modowych”. Od 2018 roku jest żoną rapera o ksywie Fedez, para ma półtorarocznego synka.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości