Gorące tematy

Mama Ginekolog zebrała ponad trzy miliony złotych na rzecz WOŚP! 

Jerzy Owsiak WOŚP 2020

Tomasz Urbanek / East News (1)

Gorące tematy

Mama Ginekolog zebrała ponad trzy miliony złotych na rzecz WOŚP! 

Jerzy Owsiak WOŚP 2020

Tomasz Urbanek / East News (1)

Blogerka po raz drugi wystawiła na sprzedaż e-booki, z których cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku zebrała 1,2 miliona złotych. Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku kwota jest ponad dwukrotnie wyższa. 

Mama Ginekolog w tym roku ponownie zaangażowała się w wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wsparcie Orkiestry przeznaczyła zysk m.in. ze swoich czterech e-booków. 

Co Mama Ginekolog wystawiła na sprzedaż WOŚP?

W zeszłym roku fani kobiety mogli kupić dwa #instaseriale - "O miłości" lub "O ślubie". Materiały na co dzień dostępne są w formie książki, przez kilka dni w roku można otrzymać je  w wersji wirtualnej. Na 28. Finał do oferty dodała e-booki "O gotowaniu" oraz jego drugą część o tytule "Dokładka". Te propozycje są połączeniem książki kucharskiej oraz historii o życiu autorki. 

Poza sprzedażą tych czterech pozycji,  do zbiórki postanowiła również wykorzystać swoje zasięgi na Instagramie. Różnego rodzaju firmy czy osoby publiczne mogły wpłacać "cegiełki" (każda kosztowała 1000zł) w zamian za publikację jednego InstaStory promującego ich konto na profilu blogerki. Równocześnie zdecydowała się trzymać swoich zasad etycznych i dokonała zwrotu pieniędzy dla firm, które nie były zgodne z promowanymi przez nią wartościami czy zasadami zdrowotnymi. Działania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem obserwatorów, czego skutkiem jest imponujący wynik zbiórki. 

Ile pieniędzy na WOŚP zebrała Mama Ginekolog?

W ciągu zaledwie trzech dni (pomiędzy 10 a 12 stycznia) Nicole Sochacki-Wójcicka uzbierała ok. 3,3 miliona zlotych. Podana kwota jest kwotą brutto, a na ostateczną trzeba będzie poczekać kilka dni. Warto wspomnieć, że blogerka w przelewie na rzecz WOŚP uwzględniła również zyski ze sprzedaży innych produktów w sklepie internetowym. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
225
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
11
14.01.2020
Aga
Kobieta pełna pasji <3
14.01.2020
Mamajuzrazytrzy
Cudownym czlowiekiem jest Nicola ❤ takich ludzi ze świecą szukać❤
14.01.2020
Juupi
Moim zdaniem powinien być przeprowadzony z nią wywiad w dzień dobry TVN ! ❤️ Jest niesamowita
14.01.2020
Paulina
Najlepsza!!
14.01.2020
Jowi
Uwielbiam ta kobiete. Czego się nie dotknie zamienia się w złoto. Kobieta o super mocy, niezwykle dobry człowiek.
13.01.2020
Agnieszka
Najlepsza ?
13.01.2020
Karolinao35k
Wspaniała kobieta!
13.01.2020
Lilka
Piękny gest wspaniałej osoby☺ gratuluję
13.01.2020
Lenaeb40
Bo Nicol jest cudowną kobietą ??cieszę się, że mogłam być częścią tej cudownej całości ❤
13.01.2020
Lu
Ta babka jest superrrr
13.01.2020
Mama3
Ogromny sukces! Też kupilam ebooki. Jaka wielka szkoda, że swoje zasięgi udostępnia tylko dla wośp bo z nią śmiertelnie chore dzieci miałyby szansę szybko uzbierać środki na
ratunek życia tak jak pod ostatnim postem na facebooku. Apel od tysięcy ludzi dobrej woli dla dzieci z SMA... jeden chlopiec ma 11 dni żeby zebrać 3mln :( szkoda nie korzystać z tego potencjału mogąc uratować małe dzieci... #armiakacperka #Kacperryło
Rozwiń wszystkie komentarzy