Gwiazdy

Córka Steve'a Jobsa jest modelką. Podpisała kontrakt z elitarną agencją

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w świecie gwiazd?

Córka Steve’a Jobsa w mediach społecznościowych pochwaliła się radosną nowiną. 23-latka właśnie podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek. Czy to pierwszy krok do wielkiej kariery w branży mody?

Eve Jobs została modelką

Eve Jobs to najmłodsza córka Steve'a Jobsa. Choć 23-latka odziedziczyła po ojcu spory majątek warty 20 miliardów, nie spoczywa na laurach. Eve studiowała na prestiżowym Uniwersytecie Stanforda. Teraz rozpoczęła karierę w branży modelingowej i dołączyła do prestiżowej agencji DNA Model Management.

Jaka matka, taka córka
Jaka matka, taka córka Źródło: Dzień Dobry TVN

Eve Jobs - pasje i hobby

Najmłodsza córka Steve’a była jego oczkiem w głowie. Informatyk mówił nawet, że przyszłością Eve jest fotel prezesa Apple. Dziewczyna poszła jednak swoimi drogami. Przez lata oddawała się pasji, jaką było jeździectwo i odnosiła w tej dyscyplinie niemałe sukcesy.

Teraz przyszedł czas na modeling. Eve ma powody do dumy. Dziewczyna trafiła pod skrzydła elitarnej agencji, z którą współpracują m.in. Doutzen Kroes, Emily Ratajkowski i Kaia Gerber.

- Eve podpisała bardzo ważny kontrakt. Agencja DNA to jest agencja, z którą pracuje m.in. Emily Ratajkowski. Wygląda na to, że kariera 23-latki będzie się rozwijała – powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ASSOCIATED PRESS/East News

Pozostałe wiadomości