steve jobs

  Podpisała kontrakt z elitarną agencją.

  Przez lata najmłodsza córka Steve'a Jobsa pozostawała w cieniu sławnego ojca i skupiała się na nauce. Teraz jednak postanowiła zabłyszczeć w świetle reflektorów i zadebiutowała na wybiegu podczas tygodnia mody w Paryżu. Zobaczcie, jak wyglądała.

  Lada dzień na ekrany polskich kin wejdzie film Steve Jobs. Przy okazji promocji filmu dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórczynią jednej z głównych ról - Kate Winslet. Co łączy ją z graną postacią? Aktorka lubi grać z obcymi akcentami. Czy rozpoznała skąd przyjechała Ania?

  Co łączy Steve'a Jobsa, Baracka Obamę i Marka Zuckerberga? To normcore czyli inaczej brak stylu. Kamil Pawelski aka "Ekskluzywny Menel" powiedział w Dzień Dobry TVN, jak można zdefiniować ten nowy styl w modzie i skąd on się wziął.

  Syn Johna Travolty zmarł, bo scjentolodzy "wpłynęli" na aktora. Steve Jobs leczył raka chińskimi ziołami. Rodzice 6 - miesięcznej Madzi doprowadzili ją do śmierci. Jej stan zdrowia konsultowali nie z lekarzem, ale ze znachorem. Okazuje się, że ludzie wykształceni, oczytani, z dostępem do Internetu i pakietem telewizji satelitarnej też są podatni na manipulacje szamanów, znachorów, sekt i guślarzy. W studiu Dzień Dobry TVN o stanie polskich sekt i przyczynach, dla których zbierają śmiertelne żniwo opowiedzieli: ojciec Radosław Broniek - dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych, oraz psycholog Robert Rutkowski.

  Wizjoner i biznesmen, ojciec, mąż i przyjaciel. Nietuzinkowy, nieprzeciętny i uparty w dążeniu do celu. Polski Steve Jobs- Jan Wejchert - założyciel grupy ITI. W najbliższą środę zostaną wręczone Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jan Wejcherta m.inn. w kategorii: działalność społeczna. Gościem w studiu Dzień Dobry TVN była nominowana do nagrody Bożena Kazanowska tyflopedagog z Ośrodka Szkolno -Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej.