agencja modelek

    agencja modelek

    Wydawałoby się, że w modelingu sprawdzają się tylko ludzie idealni. Ten stereotyp łamie jednak bohaterka Zielonych Drzwi Sylwia Gajewska, która - mimo swojej ciężkiej choroby - walczy zawzięcie o rzeczy niemożliwe. Nie tylko sama pozuje fotografom, ale również założyła agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli. Annie Maruszeczko powiedziała o swojej pracy, przyjaciołach i chorobie. Dowiedzieliśmy się również, jakie tematy porusza na swoim blogu.

    Agencja polskiej top modelki Anny Jagodzińskiej rozesłała informację do mediów, że kończy z nią współpracę. Oficjalnym powodem rozstania jest to, że Ania od kilku lat nie jest gotowa do współpracy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska pokazała oświadczenie prawników Anny Jagodzińskiej, które jest odpowiedzią na informację agencji.

    Uczestnicy "Top Model" nadal walczą o zwycięstwo. Wśród nich nie ma już Eweliny Pachuckiej. Czy mimo to zamierza pracować jako modelka? A może już podpisała kontrakt z agencją modelek? Jak Ewelina wspomina sesję z supermodelką Bar Refaeli? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Ewelinę Pachucką i jurorkę programu Katarzynę Sokołowską.

    Lucyna Szymańska o gwiazdach wie prawie wszystko. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Licencja na sukces" . Jak w jej życiu pojawił się pomysł na modę? Kiedy stworzyła swoją Agencję Modelek?