Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić klub baseballowy. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
x-news
Jennifer Lopez i jej obecny partner, Alex Rodriguez są zainteresowani kupnem jednego z amerykańskich klubów baseballowych. W tym celu wynajęli jednych z najlepszych doradców inwestycyjnych, aby pomogli w procesie licytacji.

Jennifer Lopez przyszłą właścicielką klubu Mets?

Gwiazda muzyki pop i jej partner, który jest byłą supergwiazdą amerykańskiej ligi baseballowej (MLB) wyrazili chęć zakupu klubu z Nowego Jorku. Obecni właściciele szukają nowego nabywcy 80 proc. udziałów, po tym jak w grudniu minionego roku upadła oferta Steve’a Cohena. Eksperci wyceniają ich wartość na 2,6 miliarda dolarów.

Zgodnie z zapowiedzią właściciela klubu Jeffa Wilpona z lutego 2020 roku, proces licytacji nie będzie jednak w żaden sposób komentowany przez Mets.

Chcielibyśmy zapewnić naszych fanów, że będziemy nadal angażować się w wygrywanie w 2020 r. I później, i będziemy ciężko pracować, aby zdobyć i utrzymać zaufanie wszystkich. Będziemy iść do przodu, aby znaleźć nową transakcję. Nie będziemy podawać szczegółów ani aktualizacji harmonogramu ani procesu, dopóki nie będziemy przygotowani do publicznego ogłoszenia

- mówił wówczas Jeff Wilpon.

Informację o zainteresowaniu kupnem podał serwis Sportico. Rodriguez miał potwierdzić również tę wiadomość już w marcu 2020 r. podczas jednego z odcinków „The Tonight Show”.

Powiem tak, jeśli pojawi się okazja, na pewno na to spojrzę

- powiedział Rodriguez.

700 milionów to za mało

Cały proces jest jednak o wiele bardziej skomplikowany, niż mogłoby się to wydawać. Mimo że majątek Alexa Rodrigueza i Jennifer Lopez wyceniany jest na 700 milionów dolarów, to jednak ta kwota nie pozwala na inwestycję. Dlatego też para poszukuje partnerów biznesowych, chętnych do ulokowania swoich pieniędzy w nowojorską drużynę, co również nie jest łatwe.

Jennifer Lopez odwołała ślub

Zakup Mets to jeden ze wspólnych planów pary. Kolejnym wielkim wydarzeniem w ich życiu, miał być ślub, do którego dojść miało już latem tego roku, jednak Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z powodu panującej pandemii koronawirusa musieli wstrzymać przygotowania do ceremonii.

Ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza wstrzymany przez koronawirusa. Mieli pobrać się latem, x-news

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

podziel się:

Pozostałe wiadomości