Gwiazdy

Kamil Glik spotkał się z córkami po meczu Polska-Hiszpania. Czule go przywitały

Gwiazdy

We wczorajszym meczu Polska-Hiszpania nasza reprezentacja zremisowała 1:1. Niezwykle aktywnym zawodnikiem na boisku był piłkarz Kamil Glik. Aż 11 razy podejmował akcję we własnym polu karnym i skutecznie interweniował, gdy Hiszpanie byli przy piłce. Po bardzo udanym starciu na murawie na polskiego obrońcę czekała największa nagroda. Mógł zobaczyć swoje córki.

Kamil Glik zobaczył się z rodziną po meczu

Remis Polaków w meczu z Hiszpanami nie byłby możliwy, gdyby nie zaciekła walka Kamila Glika. Dzięki jego obronie, rywale nie mieli szans na strzelenie więcej goli. Po meczu piłkarz nie tylko świętował zwycięstwo, ale również miał okazję zobaczyć się z najbliższymi. Do Sewilli przyjechała bowiem jego ukochana żona Marta, z którą w tym roku będzie obchodził 10. rocznicę ślubu, a także dwie córki, 8-letnia Victoria i 2-letnia Valentina. Gdy dziewczynki zobaczyły tatę, szybko do niego podbiegły. Najpierw w ramiona rzuciła mu się starsza Victoria, a później młodsza Valentina, którą Glik czule złapał za rękę. Na nagraniu widać, że piłkarz bardzo stęsknił się za rodziną. Z pewnością te kilka chwil spędzonych z córkami były dla niego bezcenne.

Euro 2020 - kiedy Polacy zagrają ze Szwecją?

Kibice wyczekują kolejnego meczu Polaków na Euro 2020. Dzięki remisowi z Hiszpanią, trzykrotnym mistrzem Europy, nasza reprezentacja utrzymała szansę na to, by zagrać w 1/8 finału turnieju. Szwedzi będą ostatnimi rywalami biało-czerwonych w fazie grupowej.

Mecz Polska-Szwecja odbędzie się w najbliższą środę, 23 czerwca, o godzinie 18:00 w Sankt Petersburgu. Z pewnością to będzie bardzo emocjonująca rozgrywka, ponieważ Skandynawowie nigdy nie byli łatwymi przeciwnikami dla Polaków. Ostatni raz wygraliśmy z nimi 30 lat temu, dokładnie w sierpniu 1991 roku.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

Jak mieszkają gwiazdy Euro 2020? Oto domy znanych piłkarzy

Szymon Majewski nosił damskie koszule, a żona malowała mu rzęsy. Na zdjęciu z młodości trudno go poznać: "Co czyni faceta facetem?"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości