Gwiazdy

Chcecie przeżyć wielkie emocje? Chyłka ponownie na antenie TVN7

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wspaniała wiadomość dla fanów Chyłki i ekranizacji prozy Remigiusza Mroza. Od poniedziałku na kanale TVN7 można oglądać powtórkę 1. sezonu hitowego serialu. Naszym gościem była aktorka Katarzyna Warnke, która zagrała w nim jedną z ról.

Katarzyna Warnke w serialu " Chyłka - Zaginięcie " wcieliła się w postać kobiety, której uprowadzono dziecko. Podczas kręcenia pierwszej serii, nie była jeszcze mamą. Jak ocenia swoją bohaterkę z perspektywy czasu?

To było dziwaczne. Różnie ludzie przeżywają emocje. Moja bohaterka wyglądała na osobę introwertyczną, zgaszoną, więc tak to prowadziliśmy, żeby nie było oczywiste, że ona jest zimna. Wydaje mi się, że ostatecznie nie wyszła na osobę zimna, tylko z problemami

- wspomina aktorka.

W serialu grała matkę, obecnie sama tego doświadcza. Czy w związku z tym teraz zagrałaby inaczej?

Jeśli chodzi o bycie matką, sytuacja jest skomplikowana.Nie ma do tego podręczników. Nie wierzę w żadne porady. Myślę, że kobieta mierzy się sama ze sobą

- podkreśla Katarzyna Warnke.

"Chyłka - Zaginięcie" ponownie na antenie

"Chyłka - Zaginięcie" jest oryginalną produkcją Playera, którą pokochali widzowie. Jeśli przegapiliście jej walkę w imieniu Szlezyngierów albo chcecie znowu przeżyć wielkie emocje, w lutym będzie niepowtarzalna okazja. Na antenie TVN7 co poniedziałek zostaną wyemitowane po 2 odcinki pierwszego sezonu serialu z Magdaleną Cielecką.

"Chyłka - Zaginięcie" - kiedy w TVN7?

  • poniedziałek (3 lutego) 20:00
  • poniedziałek (10 lutego) 20:00
  • poniedziałek (17 lutego) 20:00

„Chyłka - Zaginięcie”

Serial kryminalny z Magdaleną Cielecką w roli bezkompromisowej mecenas. Siedmioodcinkowy serial, w reżyserii Łukasza Palkowskiego, oparty na drugim tomie serii o słynnej mecenas, miał swoją premierę 26 grudnia 2018 roku.

W centrum znajduje się przede wszystkim ona - mecenas Joanna Chyłka, która nie ma sobie równych na sali sądowej. Jej inteligencja i doświadczenie zapewniają wygraną w każdej sprawie. By bronić swoich klientów, korzysta nie tylko z prawniczej wiedzy. Pewnego dnia odzywa się do niej dawna znajoma - Angelika Szlezyngier. Jej trzyletnia córka, Nikola, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy na miejscu policja nie znajduje śladów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziewczynki...

W obsadzie,oprócz Magdaleny Cieleckiej, znaleźli się także: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Serial Łukasza Palkowskiego to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza -pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat.

„Chyłka – Kasacja"

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości