Wiadomość

Chyłka powraca! Drugi sezon serialu opartego na książkach Remigiusza Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej będzie można oglądać w player.pl już od 15 listopada. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć bezpłatnie, drugi tego samego dnia w ramach płatnej oferty.

„Chyłka – Kasacja”

Serial „Chyłka-Zaginięcie” zdobył rzesze fanów. Pierwszy sezon, którego debiut miał miejsce w grudniu ubiegłego roku, okazał się ogromnym sukcesem. Historia adwokat Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu player.pl. Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 15 listopada. Pierwszy, z sześciu nowych odcinków, dostępny będzie w serwisie player bezpłatnie, drugi zostanie udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

Więcej:

Pierwszy sezon serialu w player.pl zadebiutował 26 grudnia 2018 roku. W ciągu pierwszego miesiąca wszystkie odcinki produkcji zgromadziły łącznie ponad 2 mln wyświetleń, a dostęp do serialu wykupiło kilkaset tys. osób.

„Chyłka – Kasacja”: co nowego w serialu?

„Chyłka – Kasacja” skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Tym razem jednak w sprawę zostaną uwikłani bliscy pani mecenas. W trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop). Jego relacje z Chyłką będą kłopotliwe szczególnie dla Zordona (Filip Pławiak).

W drugim sezonie serialu wystąpią: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0