Gwiazdy

"Kasia jest najważniejsza!" Remigiusz Mróz u Wojewódzkiego o związku z Katarzyną Bondą

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda

Fot. Instagram

Gwiazdy

"Kasia jest najważniejsza!" Remigiusz Mróz u Wojewódzkiego o związku z Katarzyną Bondą

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda

Fot. Instagram

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą. O tym, że są razem, wszystkich poinformował sam pisarz na swoim profilu społecznościowym. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zdradził szczegóły ich relacji. "Najważniejsza jest w tej chwili Kasia" - powiedział Mróz.

Zobacz też: Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! To jest prawdziwa miłość!


Kuba Wojewódzki gościł w swoim studiu Remiusza Mroza, autora serii książek o mecenas Chyłce. Jednak tym razem to nie twórczość Mroza była głównym tematem rozmowy, a jego związek z Katarzyną Bondą. Wojewódzki na początku dopytywał, czy Remigiusz i Katarzyna naprawdę są razem i czy mają już wspólną półeczkę na książki... Mróz odpowiedział:

Jeśli chodzi o dostępne mi informacje, to potwierdziłbym, że tak w istocie jest. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. [...] Tak, mamy wspólną półeczkę na książki – odpowiedział Remigiusz Mróz. 

Kuba Wojewódzki dopytywał, czy pisarz nie boi się rywalizacji w związku z Katarzyną Bondą. W końcu oboje są pisarzami.

Nie, oboje się razem nakręcamy. Idą motywacje z obu stron. [...] Będziemy podkradać sobie pomysły, jak zabraknie – zażartował Mróz.

Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie zadał nieco przewrotnego pytania...

Co jest dla Ciebie bardziej podniecające – pisanie czy seks?

Mróz odpowiedział:

Serio. No tak, tutaj wchodzimy na takie tematy – z jednej strony sprint z drugiej maraton. Różnie bywa. [...] Jeśli pytasz poważnie – najważniejsza jest w tej chwili Kasia – odpowiedział Remigiusz Mróz.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
3
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0