Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy na romantycznym zdjęciu. Fani: "Jedno zdjęcie, a pokazuje wszystko"

Gwiazdy

x-news

Anna Lewandowska na swoim instagramowym profilu pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z mężem. Fotograf uchwycił, jak Ania i Robert tańczą i obejmują się. Jaka jest ich recepta na udany związek?

Anna i Robert Lewandowscy w objęciach

W ich życiu ostatnio wiele się dzieje. Kilka miesięcy temu na świat przyszła ich druga córeczką Laura, a dumni rodzice wrócili do pracy. Małżeństwo Lewandowskich bardzo się wspiera. Realizują się zawodowo, nie zapominając o pielęgnowaniu uczucia. Ostatnio mieli prawdziwy powód do świętowania. Robert Lewandowski z Bayernem Monachium zwyciężył w Lidze Mistrzów i zdobył tytuł "Króla strzelców", spełniający tym samym swoje wielkie marzenie. Anna Lewandowska na swoim Instagramie podzieliła się romantyczną fotografią. Zdjęcie podpisała pięknym wyznaniem. Jej mąż, jest także jej przyjacielem.

Przyjacielem jest ten, dzięki któremu stajemy się każdego dnia lepsi i czujemy się sobą

- wyznała.

Wtulona i wpatrzona w siebie para zachwyciła fanów, którzy wprost rozpływali się nad uroczym zdjęciem.

Cudowne zdjęcie, niesamowici ludzie

Taką miłością jaką siebie darzycie, to na prawdę można szukać w tych czasach ze świecą, gratulacje i pozdrowienia dla Was :)

Jedno zdjęcie, a pokazuje WSZYSTKO ❤️

- pisali.

Jak Robert Lewandowski poznał Annę?

Małżeństwem są od 7 lat. Mają dwie córeczki – Kalrę i Laurę. Łączy ich miłość i przyjaźń, która rozpoczęła się kilka lat przed ślubem. Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku na Mazurach podczas obozu dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Żona piłkarza zdradziła, że w tamtym czasie Robert sądził, że Ania gra w tenisa lub tańczy w balecie. Nie wierzył, że mogłaby trenować karate. Co ciekawe, powiedział też jej wtedy, że ma na imię… Andrzej.

Zobaczcie rozmowę z Anną Lewandowską o macierzyństwie:

Zobacz też:

Maja Ostaszewska zachwyca formą nad polskim morzem. Fani: "Ty masz ciało bogini..."

Kasia Warnke powraca z prawdziwym hitem. Fani: "Myślałam, że to Jennifer Lopez"

Beata Kozidrak zachwala swoją nietypową autobiografię. "U mnie nie będzie nudy"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości