Gwiazdy

Aneta Piotrowska przeszła metamorfozę. Co po latach słychać u instruktorki Tańca z Gwiazdami?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Międzynarodowa kariera Anety Piotrowskiej
Międzynarodowa kariera Anety Piotrowskiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Aneta Piotrowska w wieku 19 lat dała się poznać jako tancerka i trenerka programu Taniec z Gwiazdami. Jej kariera ruszyła z zawrotną prędkością, jednak u szczytu sławy zniknęła z polskiego show-biznesu. Jak wygląda jej życie po 16 latach? Co obecnie robi i jakie ma plany na przyszłość?

Aneta Piotrowska – tancerka z ogromnymi sukcesami

Aneta Piotrowska to tancerka, która od najmłodszych lat zbiera nagrody za ciężką pracę na parkiecie. W 2002-2004 razem ze swoim partnerem tanecznym i życiowym (Derek Hough) wygrywała zawody taneczne w Polsce i na świecie. Tancerze osiągnęli nawet Mistrzostwo Świata.

Jednak o Anecie głośno zrobiło się dopiero w 2006 roku za sprawą 3. edycji Tańca z Gwiazdami, w której do zwycięstwa doprowadziła Rafała Mroczka. Przez koleje lata tancerka występowała w show, ucząc m.in. Przemysława Cypryańskiego, czy Mroza. W 2010 roku wyjechała do Anglii, gdzie spróbowała swoich sił w brytyjskiej wersji programu. Następnie kilka lat spędziła w USA w Kalifornii. Tam wystawił dwa musicale w Kanadzie oraz w Niagara Falls. Od tego czasu słuch o niej powoli ginął. Co działo się u Anety przez te wszystkie lata?

- Ja dalej byłam w tym światku tanecznym, bo po 11. edycji Tańca z Gwiazdami dostałam propozycję w BBC. Wyprowadziłam się do Londynu i tańczyłam w Strictly Come Dancing. Później otrzymałam propozycję wyjechania do Stanów, z tej propozycji również skorzystałam. W międzyczasie pojawiła się propozycja wzięcia udziału w musicalu. Cudowna była obsada, byli tam ludzie z amerykańskiego Tańca z Gwiazdami i wokaliści z amerykańskiego Idola - wspominała.

Powrót do Polski i macierzyństwo

Aneta po powrocie do Polski postanowiła ponownie osiedlić się w rodzimym kraju. W tym czasie zaszła także w ciąże.

- Wróciłam ze Stanów do domu rodzinnego na Kaszuby. Po pewnym czasie okazało się, że jestem w ciąży. To przewróciło moje zawodowe plany. Stała się cudowna rzecz. Zostałam w Trójmieście, mam tam całą rodzinę, chciałam być blisko. Tata Mai też pochodzi z Gdańska, a uważam, że dziecko powinno mieć i mamę i tatę - zdradziła.

Aneta Piotrowska – metamorfoza

Tancerka nie zaprzecza, że od czasu pierwszego występu w Tańcu z Gwiazdami mocno się zmieniła. Obecnie Aneta ma 36 lat i nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej oraz dba o wygląd.

Jaki jest jej sekret idealnej figury? Odpowiedź jest prosta – Taniec. Aneta prowadzi studio, w którym trenuje taniec połączony z aerobikiem lat 80.

Studio - innowacyjny projekt Anny Piotrowskiej

Jak się okazuje, studio, które Aneta prowadzi w Gdańsku, pozwala uczestniczkom nie tylko na trochę aktywności, ale także działa na zmysły.

Tancerka przyznała, że podczas 55-minutowej sesji, następuje połączenie czterech faktorów:

  • Światło - lampy na podczerwień,
  • muzyka,
  • ciepło - podwyższona temperatura, większa wilgotność,
  • wysiłek fizyczny.

- Otworzyłam innowację. Zadałam sobie pytanie po urodzeniu córki, za czym tęsknie. Odpowiedź brzmiała - za sceną. Stworzyłam studio. Dodałam do zajęć światłoterapię, ciepło, muzykę i aktywność fizyczną. Połączyłam te wszystkie faktory - powiedziała.

Jak wyglądają i jakie efekty przynoszą zajęcia? - Inspirowałam się latami 80., mnie inspiruje Jane Fonda, Cindy Crawford, uwielbiam ten klimat. Połączyłam aerobik z ruchami tanecznymi. Każdy przychodzi po coś innego. Ktoś chce nabrać pewności siebie, druga pani przychodzi schudnąć. Jest to studio dla każdego, w każdym wieku - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości