Taniec z gwiazdami

  Taniec z gwiazdami

  Trzynaście edycji, największe gwiazdy telewizji i najlepsi tancerze w Polsce. "Taniec z Gwiazdami" to program kultowy, który w niedzielne wieczory śledziły w TVN setki tysięcy osób. Zmagania taneczne osób znanych z seriali, programów informacyjnych czy występów estradowych elektryzowały publiczność. Jak wyglądał początek tej historii? Archiwalne nagranie przypomniał Adam Sztaba.

  Kilka lat temu był małym Jaśkiem, teraz jest dorosłym Janem o pseudonimie - jak nam zdradził sam Mela - "Kapitan Hak" lub "Jednoręki Bandyta". Jan Mela - grzeczny chłopiec, który się zbuntował - był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN. Czy to prawda, że złamała serce niejednej dziewczynie? Czy przysłowiowa "woda sodowa" uderzyła mu do głowy? Dlaczego wziął udział w programie "Taniec z gwiazdami"?

  Jakie grzechy mają na sumieniu Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Natalia Siwiec, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Magda Steczkowska? Kto tęskni za Tańcem z Gwiazdami, a kto chciałby wystąpić w kolejnej edycji programu? Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbyła się premiera spektaklu "I move you", z udziałem tancerzy z „Tańca z Gwiazdami”. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska sprawdziła, czy znani tancerze pamiętają jeszcze uczucie tremy. Jak się zachowują przed występem i czy korzystają z jakiś pomocy?

  Prezenterka pogody Dorota Gardias spotkała się z Dorotą Williams, która te wszystkie kreacje zaprojektowała. Która z maturzystek nie chciałby pojść na studniówkę w sukience, w której w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpiła Aleksandra Kwaśniewska? Teraz to możliwe!

  Najlepsi tancerze w Polsce. Miłość i taniec. "I move you" to pierwszy taneczny spektakl o miłości. Produkcją przedstawienia zajęła się Weronika Marczuk, która przyjaźni się z tancerzami. W spektaklu zobaczymy: Jana Klimenta, Annę Głogowską, Stefano Terrazzino, Paulinę Biernat, Janję Lesar i Krzysztofa Hulboja.

  Francys Barraza Sudnicka jest Wenezuelką, Łukasz Czarnecki Polakiem, który się w niej zakochał. Poznali się podczas 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak się dogadują? Czy ich miłość nie zna granic? Sprawdziła to nasza dziennikarka Ofelia Grzelińska. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na otwarciu nowej szkoły tańca Agustina Egurroli. Jakie niespodzianki szykuje choreograf? Gośćmi specjalnymi byli tancerze z „Tańca z Gwiazdami”.

  Nigdy nie ukrywał, że obok tańca jego największą pasją są kulinaria. Tancerz, choreograf, juror "Tańca z Gwiazdami" oraz... rolnik. Sam o sobie mówi: „ Jestem człowiekiem zdeterminowanym”. W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Galiński przygotował soczyste polędwiczki wieprzowe w cieście francuskim oraz młode pomidory faszerowane serami.

  Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" postanowił spełnić swoje marzenia. Wybrał się na wspaniale wakacje, które spędził w Tajlandii i Kambodży. Ma słabość do szkockiej whisky i dobrej kuchni. Jest fanem strategicznych gier planszowych. Czy Mercedesa wygranego w "Tańcu z gwiazdami" naprawdę wystawił na aukcję? Kacper Kuszewski był naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Ewa Wojciechowska zajrzała za kulisy 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" Zobacz, co działo się przed wielkim finałem i po nim, na szalonym AfterParty !

  Wiemy już, kto nie wystąpi w finale programu "Taniec z gwiazdami". Weronika Marczuk odpadła wczoraj z programu, ale w studiu Dzień Dobry TVN nie wyglądała na nieszczęśliwą. Oprócz niej gośćilismy w Dzień Dobry TVN tancerza Jana Klimenta i jurorkę Iwonę Pavlović. O Kryształową kulę zawalczą Kacper Kuszewski i Bilguun Ariunbaatar. Czy spodziewaliście się takiego finału?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska gościła w domu Iwony Pavlović w Różnowie nieopodal Olsztyna. Odkryła przed nami, jak wygląda sypialnia tancerki, jej "prywatne" jezioro, jacuzzi oraz... namacalny sekret świetnej figury jurorki "Tańca z Gwiazdami"

  Michał Szpak odpadł wczoraj z programu "Taniec z gwiazdami". Jak ocenili go jurorzy? Dlaczego widzowie nie dali mu szansy na dalszy występ w popularnym show? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Szpaka, jego taneczną partnerkę i jurorkę Iwonę Pavlović.

  Rywalizacja o kryształową kulę XIII edycji „Tańca z Gwiazdami” nabiera prawdziwych rumieńców. Za nami dziewiąty odcinek programu. Szansę na najwyższe trofeum straciła kolejna para. Na parkiecie pozostało już tylko 5 duetów.

  Jagna Marczułajtis odpadła wczoraj z programu "Taniec z gwiazdami"? Jak oceniło ją jury, a jak widzowie? Jak radziła sobie na parkiecie popularnego show? Jej występ podsumowała dziś w Dzień Dobry TVN Iwona Pavlović.

  Aktor, prowadzący program „Taniec z Gwiazdami”, konferansjer, a do tego "głowa rodziny". Popularny „Gąs” ma zdecydowanie dużo na głowie. Ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła go na planie „Tańca z Gwiazdami” oraz w teatrze Kamienica, gdzie pracuje nad nowym spektaklem. Na czacie, w TVN Cafe Piotr odpowiadał także na pytania naszych widzów na czacie.

  Dorota Gardias gościła w atelier Łukasza Jemioła. Projektant opowiedział o swojej , nowej kolekcji, a jego stroje zaprezentowała Natasza Urbańska. Zobacz, co prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" przypadło do gustu.

  Dlaczego Aleksandra Kisio odpadła z "Tańca z gwiazdami"? Która para zaprezentowała się na najlepiej? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy jurorkę Iwonę Pavlović.

  Czy Janusz Józefowicz nadal będzie jurorem w XIV edycji " Tańca z Gwiazdami"? Czy pogodził się już z Piotrem Gąsowskim? Czy pozostali jurorzy naprawdę go nienawidzą? Czy Doda się kończy, a Filip Bobek kończy z serialem? To wszystko wie Agnieszka Jastrzębska i nie omieszkała się tym pochwalić w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dlaczego Ty, który pięknie tańczyłeś, odpadłeś? - pytała Dariusza Kordka w programie Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Aktor, którego jurorka Iwona Pavlović uważa za znakomitego tancerza, decyzją widzów odpadł wczoraj z programu "Taniec z gwiazdami". Czy odpadł, bo cieszył się mniejszą niż pozostali uczestnicy sympatią widzów?

  Kariera Michała Szpaka nabiera tempa. Bierze udział w XIII edycji „Tańca z gwiazdami”, nagrywa debiutancką płytę, koncertuje. swoich planach na przyszłość, tańcu i muzyce opowiedział Bartkowi Węglarczykowi.

  Jego fryzura nie zmienia się od lat, a wielu Polakom kojarzy się z przeboju o pszczółce Mai... Nasz gość - Zbigniew Wodecki - obchodzi w tym roku 40-lecie pracy artystycznej.

  Szansę na kryształową kulę straciła Ania Wendzikowska. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z walcem wiedeńskim i sambą. Kto zdobył najwięcej punktów jurorskich? Który duet oczarował widzów? W Dzień Dobry TVN gościmy jurorkę "Tańca z gwiazdami" Iwonę Pavlović oraz Anię Wendzikowską, która musiała pożegnać się z programem.

  Za nami czwarty odcinek 13 edycji „Tańca z Gwiazdami”. Szansę na kryształową kulę straciła kolejna para - Stanisław Karpiel-Bułecka i Magda Soszyńska-Michno. Dlaczego, choć dostali wysokie oceny i świetnie tańczyli, odpadli z programu? Kto miał "leciutko odstającą pupcię"?

  Michał Szpak i Paulina Biernat w trzecim odcinku zatańczyli tango. Już dawno żaden taniec tak nie podzielił jury "Tańca z gwiazdami". Janusz Józefowicz był zachwycony, zupełnie przeciwnego zdania była Iwona Pavlović. Jurorzy byli naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Jakimi kryteriami kierują się podczas oceny uczestników? Co, według nich, jest najważniejsze w tańcu? Jak oceniają 13. edycję Tańca z Gwiazdami?