Gwiazdy

Aktorski debiut Grzegorza Krychowiaka. "Dałem z siebie wszystko, co mogłem"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Niedługo po otwarciu kin, na duży ekran trafia pełna humoru komedia romantyczna "Druga połowa". W produkcji zobaczyć możemy gwiazdorską obsadę, a także debiutującego Grzegorza Krychowiaka. Jak piłkarz poradził sobie w nowej roli? O tym opowiedział nam sam reprezentant Polski, a także aktorzy: Marianna Zydek, Maciej Musiał, Joanna Kuberska oraz Jacek Knap.

Grzegorz Krychowiak w roli aktora

Reprezentant Polski w piłce nożnej podjął się nowego wyzwania. Od 28 maja Grzegorza Krychowiaka zobaczyć możemy na wielkim ekranie w filmie "Druga połowa". Piłkarz odegrał epizodyczną rolę obok takich aktorów jak: Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek czy Jacek Knap. Udział wzięli także znani komentatorzy i dziennikarze sportowi: Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol.

Jak przyznał, gdy tylko otrzymał propozycję, nie zastanawiał się długo. Jego zdaniem taka szansa mogła się już nie powtórzyć.

Byłem bardzo podekscytowany. Pierwszy raz miałem możliwość zagrania w filmie, więc długo się nawet nie zastanawiałem. Ilość ludzi, żeby nakręcić ten epizod, to było coś niewiarygodnego. Nie można było się pomylić, jąkać, tylko się skoncentrować, żeby wypowiedzieć to perfekcyjnie. Mimo że to jest zabawa, starałem się jak najlepiej do tego przygotować. Dałem z siebie wszystko, co mogłem

- powiedział Grzegorz Krychowiak, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Piłkarz na planie odnalazł się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, w końcu, moda, o której opowiadał przed kamerami, to jego zajawka. - Jest wielu, którzy nie ubierają się często w garnitury – dodał.

Aktorzy o pracy na planie

Główni bohaterowie filmu przybliżyli nam nieco wątki i opowiedzieli więcej o postaciach, w które się wcielili. Jak przyznała Marianna Zydek, w nowej produkcji zagrała ona córkę trenera reprezentacji (Cezary Pazura).

- Moja postać Magda jest lekarką, która stara się od tej piłki nożnej odciąć. Ona wybiera swój zawód i próbuje szczęścia tam – powiedziała. O zainteresowanie dziewczyny walczy jednak pewien dziennikarz (Jacek Knap), który w życiu ma jeden cel, odsunąć Biernata od trenowania kadry.

- Wracając z konferencji po przebytym meczu, spotyka dziewczynę, zakochuje się, to miłość życia. Nie wie jednak, kto jest jej ojcem – dodał aktor.

O pracy na planie opowiedziała także Joanna Kuberska, która wcieliła się w Julitę, przyjaciółkę Magdy. - Te dwie kobiety absolutnie do siebie nie pasują. Na pewno łączą ich wspólne wartości i fundamenty przyjaźni. Natomiast to, co imponuje Julicie, to jest absolutnie druga strona. Moja bohaterka spotyka się z trzema naraz i nie wie, na którego się zdecydować - dodała.

W filmie zobaczymy także Macieja Musiała. Aktor miał okazję zagrać sceny z Grzegorzem Krychowiakiem. Jak przyznał, było to dla niego dość stresujące wydarzenie. Mimo wszystko panowie świetnie sobie poradzili.

- To było spełnienie marzeń, żeby wejść w ten świat piłkarski. Ten film dobrze odwzorowuje ścieżkę piłkarzy przed i po meczu - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Grzegorz Krychowiak i jego nowe hobby. "Zawsze jak coś robię, to bardzo się w to angażuję i chcę to zrobić od A do Z sam"

"Mrs & Mr Krychowiak". Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat JUŻ PO ŚLUBIE!

Grzegorz Krychowiak poszerza swoją markę. Wkrótce powstaną kolejne butiki

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości