Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak poszerza swoją markę. Wkrótce powstaną kolejne butiki

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak poszerza swoją markę. Wkrótce powstaną kolejne butiki

Grzegorz Krychowiak jakiś czas temu otworzył swoją modową markę Balamonte. Jak się okazuje, już wkrótce piłkarz poszerzy imperium o kolejne salony. Kiedy i gdzie możemy się ich spodziewać?

Grzegorz Krychowiak ma za sobą wiele sukcesów. Piłkarz swoje umiejętności rozwijał, grając we francuskim klubie Paris Saint-Germain, a obecnie w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Niedawno Grzegorz zajął się branżą modową. Jak rozwija się jego firma? 

Grzegorz Krychowiak - butik Balamonte

Balamonte to butik, w którym znaleźć można męskie garnitury. W jednym z wywiadów piłkarz przyznał, że jest miłośnikiem eleganckiej garderoby, sam w szafie ma prawie 50 garniturów.

To jest dla mnie ogromna przyjemność powiązana z biznesem. Przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiągnął butik w Warszawie. Stąd decyzja o otwarciu kolejnego.

- przyznał Krychowiak.

Damskie garnitury

Grzegorz Krychowiak zdradził, że kolejnym etapem w rozwoju firmy będzie stworzenie damskiej linii garniturów. Konsultantką przy tworzeniu kolekcji przeznaczonej dla kobiet będzie dziewczyna piłkarza, Celia Jaunat. Do końca roku planowane jest otworzenie kolejnych butików w Poznaniu, a następnie w Katowicach.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0