maciej musiał

  maciej musiał

  Niedługo po otwarciu kin, na duży ekran trafia pełna humoru komedia romantyczna "Druga połowa". W produkcji zobaczyć możemy gwiazdorską obsadę, a także debiutującego Grzegorza Krychowiaka. Jak piłkarz poradził sobie w nowej roli? O tym opowiedział nam sam reprezentant Polski, a także aktorzy: Marianna Zydek, Maciej Musiał, Joanna Kuberska oraz Jacek Knap.

  W filmie "Miłość jest wszystkim" Agnieszka Grochowska wciela się w postać Krysi Szwarc - mamy kilkuletniego chłopca, będącej w separacji z mężem, która wdaje się w romans ze znacznie młodszym od siebie mężczyzną, którego gra Maciej Musiał. Aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o relację, która łączy ich bohaterów i pracę na planie komedii.

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Światowe Dni Młodzieży zostały zainicjowane 31 lat temu przez Papieża Jana Pawła II. Po 25 latach największe na świecie spotkania młodych katolików wracają do Polski. Do Krakowa zjechali się pielgrzymi z całego świata. Co jest dla nich najbardziej istotne podczas tego święta? Jak spędzają czas w Krakowie? I czy to prawda, że na Światowych Dniach Młodzieży szuka się swojej drugiej połówki? :) Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Katarzyna Olubińska.

  Niedawno ukazało się jubileuszowe wydanie Kalendarza Dżentelmeni. Ta edycja zawiera zdjęcia ukazujące intymne momenty gwiazd i ich najbliższych. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Oliviera Janiaka, Andrzeja Piasecznego, Krzysztofa Jankowskiego, Jana Wieczorkowskiego i Macieja Musiała, aby porozmawiać o powstawaniu kalendarza. Zapytaliśmy ich, czym różni się to wydanie od dziewięciu wcześniejszych i na co zostaną przeznaczone pieniądze uzyskane ze sprzedaży kalendarza.

  [UWAGA: TO BEDZIE HIT!!! ] Dorota Wellman, Marcin Prokop, Kuba Wesołowski i Maciej Musiał spotkali się na planie filmu w reżyserii Piotra Adamczyka! Więcej informacji już w środę w ‪#‎DDTVN‬! Oglądajcie koniecznie!

  Ile zapłacono za trening z Ewa Chodakowską? Ile za wizytę na planie zdjęciowym z Maciejem Musiałem? Ile za spotkanie z Janem Komasą? A ile za metamorfozę pod okiem Eweliny Lisowskiej? Ile za lunch z supermodelką Anją Rubik? Stawki zna nasza dziennikarka Agnieszka jastrzębska.

  Kim jest współczesny dżentelmen? Jakie powinien mieć cechy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska zapytała o to gwiazdy przybyłe na wernisaż kalendarza Dżentelmeni 2015 r. Wśród nich byli: Maciej Musiał, Omenaa Mensah, Marcin Bosak, Karolina Malinowska, Alicja Bachleda-Curuś i Olivier Janiak.

  Futra, kreacje robione na zamówienie i takie, w których wystąpiła tylko raz lub w ogóle ich jeszcze nie nosiła, oryginalne buty i kapelusze... Co jeszcze znajdziemy w szafie Iwony Węgrowskiej? Jaki styl lubi wokalistka? Dziennikarka Dzień Kinga Burzyńska odwiedziła Iwonę Węgrowską w jej nowym mieszkaniu. Czy to prawda, że w życiu Węgrowskiej pojawiała się nowa miłość?

  Co zaskoczyło Joannę Przetakiewicz w programie "Project Runway"? Jak jurorka ocenia uczestników programu? Czy jurorzy "Project Runway" spotykają się poza planem? Czy Joanna Przetakiewicz miała czas na stworzenie własnej kolekcji? Z projektantką i jurorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maciek Musiał to młody aktor, który dość często angażowany jest w różne projekty. Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się, czy ma on czas na przygotowywanie się do egzaminów maturalnych, które zdaje w tym roku. Oto odpowiedź.

  Dorota Cieszyńska to kolejna osoba, która odpadła z programu Project Runway. Zdaniem jurorów nie poradziła sobie z kolejnym zadaniem, czyli uszyciem suknii ślubnej. Czy Dorota się z tym zgadza? Co dał jej udział w programie? Co o projektach Doroty powiedział Tomasz Ossoliński? I co uszyła dla prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman? Podoba Wam się ta propozycja?

  Lewy czy prawy profil, a może en face? Na wernisażu zdjęć Roberta Wolańskiego, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, zapytała Oliviera Janiaka, Kubę Wesołowskiego, Antka Królikowskiego, Piotra Polka, Macieja Musiała, Roberta Wolańskiego o to, czy mają swoje sprawdzone sposoby na to, by atrakcyjnie wyjść na zdjęciu. Zobaczcie prawdziwą walkę na miny!

  Roztańczyło nam się towarzystwo w Dzień Dobry TVN! Dorota Wellman, Piotr Galiński, Marcin Prokop, Maciek Musiał i "Jason" zaczęli od podstawowego marszo-biegu, a potem... sami zobaczcie!

  Niedawno Internet obiegło wideo, w którym gibka dziewczyna pokazuje różne typy tańca kobiet. Trafnie podsumowała kobiece ruchy i pozy, każdemu stylowi nadając zabawną nazwę. Na odpowiedź ze strony mężczyzn nie trzeba było długo czekać. Piotr Galiński i Maciej Musiał powiedzieli nam w Dzień Dobry TVN, jak tańczą mężczyźni.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorami kolejnej edycji "X Factor". Do grona jurorów dołączyła Ewa Farna. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała oceniających młode talenty o fascynacje tak zawodowe, jak i prywatne. Czy za Mozila też ktoś płaci? Dlaczego niektórzy fani "X Factor" mogą poczuć się rozczarowani? Czym jest efekt Dawida Podsiadło?

  Karnawał w pełni. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, jakimi kryteriami się kierują wybierając imprezę, na której chcą się pojawić. O trudnych karnawałowych wyborach opowiedzieli: Kuba Wesołowski, Maciej Musiał, Kamilla Baar, Magdalena Lamparska i Monika Brodka.

  Pani Anna, mama Maćka, bardziej przypomina jego siostrę niż kobietę, która urodziła dziś już 19-letniego mężczyznę. W studiu Dzień Dobry TVN Maciek i jego mama opowiedzieli o tym, jak być sławnym i nie zwariować. Czy mama ogranicza Maćka? Czy kontrolowała, by nie wpadł w szpony czyhających na niego niebezpieczeństw związanych ze sławą? Czy, dopóki nie osiągnął pełnoletności, dostawał tylko tradycyjne kieszonkowe?

  Medycyna estetyczna w Polsce przeżywa renesans. Polki przodują w poddawaniu się zabiegom upiększającym. Czy to z powodu kompleksów, panującej mody czy narzuconych kategorii piękna? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Magda Gessler, Maja Sablewska oraz Marcin Ambroziak- dermatolog, właściciel kliniki urody. Ile kobiet, a ilu mężczyzn przychodzi dziennie do jego kliniki? Czy Maja i Magda poddały się iniekcji i czy dosięgnął je chirurgiczny nóż?

  Wczoraj pewne stacje telewizyjnie, a potem do wtóru także portale internetowe, podały fałszywą informację się Maciej Musiał zginął w wypadku samochodowym. W TVN Cafe przybył do nas cały i zdrowy. Opowiedział o rzeczonym nieśmiesznym dowcipie i o roli w filmie "Mój Biegun". Czy pójdzie na Akademię Teatralną?