Gwiazdy

Drugi odcinek „250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Kto będzie jego gościem?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki kontynuuje swoje nowe show online. Już dziś na platformie Player.pl pojawi się drugi odcinek „250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Na kanapie w jego domowym zaciszu zasiądzie Kasia Nosowska.

2 odcinek „250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Kto wystąpi?

Do kolejnej odsłony swojego autorskiego reality-show Kuba Wojewódzki zaprosił Katarzynę Nosowską, kultową wokalistkę i do niedawna frontmankę grupy „HEY”. Jak przyznaje Wojewódzki - z Nosowską łączą ich koleżeńskie relacje z dzieciństwa.

Na Instagramie pojawiło się również ich wspólne zdjęcie, a Kuba Wojewódzki zdradził jakie tematy zostaną poruszone podczas ich spotkania:

O nowej książce. O serialu w którym zagra główna rolę. I o tym jak rodzice potrafią spierd... ć nam życie???

Nowe show Kuby Wojewódzkiego

Pandemia koronawirusa zmusiła Kubę Wojewódzkiego do przedwczesnego zakończenia kolejnego sezonu swojego reality-show. Przystosowując się do panujących realiów, dziennikarz stworzył nowy projekt, w którym zaprasza gwiazdy do swojego apartamentu.

„250 M² Kuby Wojewódzkiego”. Gdzie oglądać?

Kolejny odcinek show Wojewódzkiego z udziałem Kasi Nosowskiej będzie dostępny już dziś po 22:30 dla wszystkich użytkowników serwisu Player.

Już teraz możecie zobaczyć pierwszą odsłonę programu. „Król TVN” w swoim domu gościł wówczas budzący w ostatnim czasie sporo kontrowersji raper Quebonafide. Ten odcinek znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości