Gorące tematy

Najila Trindade - modelka oskarżająca Neymara o gwałt udzieliła wywiadu. W sieci pojawiło się nagranie

Gorące tematy

Aktualizacja:
Fot. AP/Associated Press/East News

Neymar, brazylijska gwiazda piłki nożnej, został oskarżony o gwałt 31 maja. Do zdarzenia miało dojść w jednym z paryskich hoteli. Kobietą, która oskarżyła Neymara o gwałt jest 26-letnia brazylijska modelka Najila Trindade Mendes de Souza. Para poznała się na Instagramie.

Neymar i Najila Trindade: znajomość z Instagrama

Znajomość Neymara z Najilą Trindade rozpoczęła się rozmową na Instagramie. Modelka twierdzi, że Neymar zaprosił ją do Paryża na randkę. Piłkarz zapłacił za bilety i zakwaterowanie w jednym z paryskich hoteli.

Więcej:

Po kilku minutach rozmowy i wymiany czułości, Neymar, po stał się agresywny i wbrew woli ofiary zmusił ją do odbycia stosunku

- czytamy w raporcie policji z Sao Paulo, która udostępniła akt oskarżenia.

Nagranie z pokoju hotelowego

W sieci pojawiło się nagranie z pobytu Neymara i brazylijskiej modelki w hotelu, w trakcie którego rzekomo miało dojść do gwałtu.

Wiesz dlaczego cię uderzyłam? Ponieważ wczoraj ty zaatakowałeś mnie

- krzyczy na nagraniu Najila Trindade w kierunku Neymara. Do spotkania doszło 15 maja. Na nagraniu widać jak Najila Trindane uderza piłkarza, pomimo jego prób opanowania sytuacji.

Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt udzieliła wywiadu

Najila Trindade udzieliła wywiadu brazylijskiej telewizji SBT, w którym mówi, że gdy pojawiła się w hotelu, Neymar stał się znacznie bardziej agresywny.

Stał się agresywny, zupełnie inny od mężczyzny, którego znałam z wiadomości. Naprawdę chciałam z nim być, więc stwierdziłam, że spróbuję to znieść

Trindade twierdzi, że po kilku pocałunkach, Neymar zaczął ją bić. Gdy poprosiła go, aby przestał piłkarz miał ją przeprosić, po czym ponownie zaczął ją bić podczas stosunku.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości