Gorące tematy

Dawid Podsiadło przedłuża trasę. Zagra dodatkowy koncert w Warszawie

Gorące tematy

Aktualizacja:
fot. DDTVN

Dawid Podsiadło na prośbę fanów zaplanował kolejny koncert, który będzie przedłużeniem jego akustycznej trasy koncertowej Leśna Muzyka. Brzmienia z płyty „Małomiasteczkowy” usłyszymy na warszawskim Torwarze. Kiedy ruszy sprzedaż biletów na dodatkowy koncert wokalisty?

Podsiadło jest jednym z niewielu artystów, którego koncerty wyprzedają się jak świeże bułeczki. Nie inaczej było w przypadku trwającej trasy koncertowej Leśna Muzyka. Bilety rozeszły się w mgnieniu oka i po ponad godzinie nie można już było dostać wejściówek na koncerty w większości z 16 miast z trasy.

Leśna Muzyka w Warszawie

Dawid Podsiadło w ramach swojej akustycznej trasy koncertowej zaplanował aż 31 koncertów. Mieszkańcy Gdyni, Szczecina, Krakowa, Poznania, Wrocławia będą mieli okazję zaśpiewać „Małomiasteczkowego”, „Nie Ma Fal” czy też „Matyldę” wraz z artystą. W Warszawie też będzie możliwość spotkania się z Dawidem, ale już nie 2, a 3 razy! Na Facebooku, ku uciesze fanów, Podsiadło poinformował o dodatkowym koncercie, który odbędzie się 17 maja 2020 roku na Torwarze.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło. Jak, gdzie i kiedy?

Najbardziej zagorzali fani już czyhają na możliwość zakupu wejściówek na koncert. To będzie prawdziwa próba dla serwerów. Bilety pojawią się w sprzedaży w środę 12 lutego o godzinie 12:00 na stronie ebilet.pl. Czy Dawid pobije kolejny rekord w kategorii najszybciej wyprzedanego koncertu?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dawid Podsiadło bierze się za kino

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości