Gorące tematy

„Big Brother”: Magda Zając opuściła dom Wielkiego Brata. Kto został nominowany?

Gorące tematy

Aktualizacja:

Magda Zając odpadła z Big Brothera. Jak wspomina swój udział w Big Brotherze? Komu teraz kibicuje? Magdę Zając gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Magda poza domem Wielkiego Brata

W kolejnym odcinku Big Brother Arena na głosy widzów oprócz Magdy oczekiwali: Łukasz, Bartek, Igor, Iza, Oleh, Radek.

Magda w studiu Dzień Dobry TVN przyznała, że po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata wciąż jeszcze nie może do siebie dojść.

Przez dobrych kilka tygodni widziałam wciąż te same twarze, jak wyszłam nagle tyle osób i każdy coś mówi. Zupełnie nie mogę się odnaleźć. Wciąż jestem w ciężkim szoku, ale pomału przyzwyczajam się do tego.

Magda dołączyła do programu w trakcie jego trwania. Pomimo tego potrafiła nawiązać z uczestnikami nic porozumienia.

Zazwyczaj dogaduję się z ludźmi. W domu poznałam fantastycznych ludzi. Mam nadzieję, że będziemy utrzymywać kontakt już na zewnątrz. Myślę, że odpadałam w idealnym momencie, bo do finału zostały już trzy tygodnie. Byłoby mi ciężko głosować na kogoś, kto jest mi bliski.

"Big Brother" 2019: Dodatkowe nominacje

W niedzielę 19 maja  dowiedzieliśmy się, kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Tym razem padło na Łukasza Darłaka i Magdalenę Zając. Z programem pożegnała się pochodząca z Lubartowa Katarzyna Olek. Niedzielne nominacje to jednak nie koniec stresu dla uczestników "Big Brothera". Wielki Brat przygotował bowiem na poniedziałek gry losowe, w trakcie których ten, kto przegrywał, zostawał nominowany. Jedyną osobą, która wywalczyła sobie immunitet, była Magdalena Wójcik.

Więcej:

"Big Brother" 2019: Reakcja widzów programu

Pomimo faktu, iż wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem i tzw. biblią Big Brothera, która przewiduje takie zachowania Wielkiego Brata, 7 nominacji dość mocno podzieliło fanów "Big Brothera":

Po co nominują osoby w domu Wielkiego Brata, jak potem Wielki Brat wymyśla inne nominacje?

Pojawiły się również głosy popierające decyzję Wielkiego Brata:

Wielki Brat zrobił coś genialnego. Dzięki niemu możecie wywalić osoby, które normalnie nie byłyby nominowane i których nie można było ruszyć. Dał widzom coś ekstra.

Kto odpadnie z programu? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości