Rozrywka

Big Brother: czy będzie 2. edycja programu TVN? Oto komentarz produkcji

Big Brother uczestnicy programu

Fot. Instagram

Rozrywka

Big Brother: czy będzie 2. edycja programu TVN? Oto komentarz produkcji

Big Brother uczestnicy programu

Fot. Instagram

W mediach pojawia się coraz częściej informacja na temat drugiej edycji Big Brothera. Czy rzeczywiście widzowie mogą liczyć na kontynuację programu? 

Zobacz też: "To nie przez Pawła!" Justyna pierwszy raz zabrała głos po odejściu z Big Brothera


Big Brother cieszy się coraz większą popularnością! Nic więc dziwnego, że w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat kolejnej edycji hitu TVN. Czy powstanie kolejna edycja Big Brothera? Okazuje się, że nie ma jeszcze stuprocentowej pewności:

Decyzja co do drugiej edycji powinna zapaść w przeciągu najbliższych tygodni - tak komentuje doniesienia mediów produkcja Big Brothera.

A wy chcielibyście, żeby kolejna edycja Big Brothera pojawiła się na wizji już za jakiś czas?


Więcej: Łukasz z Big Brothera zdobył się na coming out w programie!


Big Brother - na czym polega program?

Big Brother to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii w 1997 roku. W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje Big Brothera (pierwsza wystartowała 4 marca 2001), wszystkie były emitowane na antenie TVN.

W Domu Wielkiego Brata zostają zamknięci uczestnicy - bez telefonów komórkowych, bez internetu, bez dostępu do mediów... Najwytrwalsi spędzą w programie trzy miesiące. W trakcie programu, mieszkańcy co tydzień wykonują zadania, tak zwane "tygodniowe misje". Zwycięzca będzie tylko jeden!

W tej edycji widzowie Big Brother reality show tradycyjnie mogą głosować na uczestników nominowanych przez pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata – głosy można oddawać za pośrednictwem wiadomości SMS oraz online. 

To jednak nie koniec atrakcji dla telewidzów. Warto śledzić bowiem także oficjalną stronę Big Brothera, na której będą się pojawiały głosowania dotyczące zadań, które będą musieli wykonywać uczestnicy – zyskasz więc realny wpływ na losy programu. Nie przegap!


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
19
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
8
17.06.2019
Rencista
Jaka słaba nagroda? Nagroda jest spoko 100tyś i samochód to dobra nagroda ja bym się cieszył jak bym wygrał nawet samą nagrodę pieniężną . Niestety nie mam zdrowia, wiec nawet nie próbuje może czlowiek umie chodzić wszystko za siebie ale cóż wyglada jak wyglada zdrowia nie ma, więc po co się ośmieszać.
11.06.2019
IWA
Zastanawiam się czemu jest tak słaba nagroda pieniezna dla zwycięzcy w porównaniu z pierwszym BB
30.05.2019
Monika
Chcemy 2 edycje!
25.05.2019
Oglądam Bb
BYŁO BY SUPER, GDYBY BYŁA DRUGA EDYCJA. CZEKAM!!!
22.05.2019
M
Witam oglądałam wczoraj późnym wieczorem BB i zastanawiam się dlaczego Oleh nie zostanie usunięty za zachowania homofobiczne?Jego zachowanie wczoraj było skandaliczne!!!!
19.05.2019
Aga
Tak tylko wielki brat niech bedzie wielkim bratem a nie wielka siostro
17.05.2019
Rob
No pewnie że ma być druga edycja
17.05.2019
Ania
Oby prędko była druga edycja
Rozwiń wszystkie komentarzy