Gwiazdy

Do Big Brothera dołączyły dwie nowe osoby! Ich zadanie to... obserwować pozostałych uczestników

logo Big Brother Polska

fot. Big Brother

Gwiazdy

Do Big Brothera dołączyły dwie nowe osoby! Ich zadanie to... obserwować pozostałych uczestników

logo Big Brother Polska

fot. Big Brother

Tego jeszcze w Big Brotherze nie było! Do programu dołącza para nowych uczestników: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, którzy zamieszkają w ukrytym pokoju - pozostali mieszkańcy domu nie będą mieć o nich pojęcia. Zgodnie z decyzją widzów dom opuściła dziś Klaudia.

Kolejny tydzień Big Brothera przynosi wielką niespodziankę, a emocje rosną. Między uczestnikami dochodzi do konfliktów, mają coraz więcej zadań i zawiązują się sojusze. Do programu, na zupełnie nowych zasadach dołączą tez nowi uczestnicy: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk, którzy uzupełnią uszczuplony przez nieprzewidziane zdarzenia skład. 

Nowi uczestnicy zamieszkają na razie w sekretnym pomieszczeniu - pozostali mieszkańcy domu nie będą o nich nic wiedzieć. Wielki Brat dał Angelice i Jakubowi pierwsze zadanie: obserwować z ukrycia pozostałych uczestników. Spośród nich tylko Łukasz Darłak dowiedział się od Wielkiego Brata o nowych osobach. Będzie się nimi opiekował: dostarczał jedzenie oraz informacje. Zobowiązany został jednak do utrzymania tajemnicy  i nie może zdradzić swojej wiedzy innym mieszkańcom domu.

Kim są nowi uczestnicy Big Brothera?

Angelika Głaczkowska pochodzi z Białobrzegów, ma 32 lata a z zawodu jest stewardessą.  Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację.Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie.

Jakub Pyśk z Mławy jest byłym żołnierzem, ma 26 lat. Pracuje jako barman.  Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

Nowi uczestnicy dołączyli  po tym jak kilka osób opuściło program z różnych nieprzewidzianych przyczyn. Na samym początku decyzję o odejściu podjął Daniel Barłóg. Mężczyzna wyznał, że dusi się w domu Wielkiego Brata. Niedługo potem na odejście zdecydowała się Marlena Klimczyk. Powodem była ogromna tęsknota za trójką dzieci. Nie odnalazła się też wśród uczestników. Z kolei Maciej Borowicz został karnie usunięty za złamanie regulaminu programu.

Po czwartym tygodniu programu, głosami widzów odpadła Klaudia Marchewka.

Kto został nominowany w tym tygodniu?

W tym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali: Łukasz Darłak, Kasia Olek i Magda Zając

Głosować można wysyłając SMS-y lub online.

nominacje Big Brother 14 kwietnia

fot. Big Brother


Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0