Gwiazdy

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się po prawie 10 latach związku

Vanessa Hudgens fot. DDTVN

Gwiazdy

Vanessa Hudgens i Austin Butler rozstali się po prawie 10 latach związku

Vanessa Hudgens fot. DDTVN

Austin Butler i znana z High School Musical Vanessa Hudgens zakończyli swój długoletni związek. Plotki o kryzysie krążyły już od dłuższego czasu, jednak wszyscy sądzili, że to przejściowe problemy. 

Vanessa Hudgens zaczęła spotykać się z Butlerem w 2011 roku, zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu relacji ze swoim ówczesnym chłopakiem, Zackiem Efronem. Nowa aktorska para szybko wyrosła na ulubieńców publiczności, a ich obserwatorzy śledzili każdy wspólny krok.

Austin Butler i Vanessa Hudgens rozstali się

Niestety, sielanka dobiegła końca. Jak donoszą media, para rozstała się pod koniec minionego roku. Sami zainteresowani na razie nie zdecydowali się skomentować tej informacji, o zerwaniu ma świadczyć przede wszystkim brak wspólnej aktywności w mediach społecznościowych.

Ostatni post z Austinem Vanessa opublikowała z okazji Halloween i od tego czasu nie pokazuje go na Instagramie. Uważni fani zauważyli również, że Święta oraz Sylwestra para spędziła osobno. Aktorka zdecydowała się na wyjazd do Szwajcarii w towarzystwie przyjaciół.


Vanessa Hudgens – czym się obecnie zajmuje

Vanessa Hudgens szerszej publiczności znana jest głównie ze swojej roli w popularnym filmie dla nastolatek, High School Musical. Jednak od premiery minęło już 14 lat! Od tego czasu wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych oraz kinowych. Grała m.in. główną rolę żeńską w zeszłorocznym hicie świątecznym – „The Princess Switch”. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
72
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0