Gwiazdy

Michał Wiśniewski w barokowej stylizacji. Lider zespołu "Ich Troje" kolejnym gościem "Studio Winda"!

Gwiazdy

Michał Wiśniewski w barokowej stylizacji. Lider zespołu "Ich Troje" kolejnym gościem "Studio Winda"!

Michał Wiśniewski to lider zespołu "Ich Troje". Postać niezwykle charakterystyczna, przebojowa, a niekiedy nawet kontrowersyjna. W tym tygodniu został gościem programu "Studio Winda". Zobaczcie, jakie zadania przygotowali mu Pablo i Diego!

Zobacz także:  Fit Lovers w Studiu Winda!

Michał Wiśniewski był kolejnym gościem piątkowego cyklu Dzień Dobry TVN - "Studio Winda". Wiśniewski to znany polski wokalista i autor teksów. Jest liderem zespołu "Ich Troje". Zanim dotarł do redakcji Dzień Dobry TVN udał się w przebojową podróż pomiędzy piętrami, a w nią zabrali go: Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz.

Kim są Pablo i Diego?

Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz to dziennikarze Radia Kampus. Prowadzą piątkowy program "Studio Winda", do którego zapraszają co tydzień nowych gości z polskiego show-biznesu. W drodze na 9 pięto piętro redakcji Dzień Dobry TVN zadają swoim gościom nietuzinkowe pytania i przygotowują im zadania specjalne.

Michał Wiśniewski w epoce baroku

Artysta w "Studiu Winda" przeniósł się do epoki baroku. Jego charakterystyczne czerwone włosy wpisały się w całość bogatego stroju. Musicie to zobaczyć! Na Michała Wiśniewskiego czekał również bogato zastawiony stół i uczta, na koniec której wokalista wykonał jeden ze swoich przebojów.

Zobacz także: Vivienne Wiśniewska nagrała piosenkę

Ojciec, który poradzi sobie w każdej sytuacji

Michał Wiśniewski w "Studio Winda" musiał udowodnić, że jest dobrym ojcem. Piosenkarz prywatnie jest ojcem trzech córek i syna. Artysta miał jedyną okazję, aby wykazać się swoim ojcowskim doświadczeniem.

Więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
86
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0