Gwiazdy

Krzysztof Skiba kolejnym gościem w "Studio winda"

Zobacz film: Studio Winda. Źródło: Dzień Dobry TVN.

Gwiazdy

Krzysztof Skiba kolejnym gościem w "Studio winda"

Zobacz film: Studio Winda. Źródło: Dzień Dobry TVN.

Gościem ostatniego wydania Studio Winda był  Krzysztof Skiba. Na przejażdżkę zabrali go prowadzący program - Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz z Radia Kampus. Co się tam działo? Zobaczcie sami!

Krzysztof Skiba - to polski muzyk, autor tekstów, publicysta. Najbardziej znany z działalności zespołu Big Cyc, którego jest członkiem. Na swoim koncie ma dwie płyty solowe. Krzysztof Skiba jest także znanym satyrykiem, artystą rozrywkowym i felietonistą. Autorem książek takich jak:"Skibą w mur" czy też "Opowiadania podwodne". Aktorem polskich produkcji serialowych i filmowych.

Studio Winda

Studio Winda to nowy cykl rozrywkowy realizowany w trakcie programu Dzień Dobry TVN. Prowadzony jest przez dwóch dziennikarzy studenckiego Radia Kampus - Rafała Kłoczko i Pawła Szawczukiewicza. Gościem pierwszej emisji był Andrzej Sołtysiak. Tym razem w podróż między piętrami zabrano Krzysztofa Skibę. 

Zobacz także: Andrzej Sołtysik w studiu Winda

Zabawy z przeszłości

Krzysztof Skiba w programie wspomina, że w latach 80 był chuliganem. W związku z tym, razem z kolegami miał mnóstwo szalonych pomysłów. Prowadzący program postanowili sprawdzić jak bawił się młody Krzysztof Skiba i czy nadal pamięta zabawy z tego okresu.

Zobacz także: Trojanowska, Jabłczyńska i Skiba. Co dało im harcerstwo?

Prognoza pogody z Krzysztofem Skibą

Skiba znany był do tej pory z wielu ról medialnych, jednak nigdy nie występował w roli...pogodynka. W tym celu przygotowano specjalną mapę, a gość programu musiał improwizować. Czy Krzysztof Skiba w roli prezentera pogody również odniósłby medialny sukces?

Więcej:


Co sądzisz o tym artykule?
79
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0