Hobby

Dzień Wiatru uczciliśmy, puszczając latawce. Dołączcie do nas!

Hobby

Dzień Wiatru uczciliśmy, puszczając latawce. Dołączcie do nas!

Blogerka Natalia Wodyńską osiem lat temu pokonała guza mózgu. W wyniku operacji straciła węch i smak, ale nigdy nie utraciła apetytu na życie. By uczcić Dzień Wiatru, Natalia puszczała latawce. 

Dzień Wiatru - Natalia Wodyńska puszcza latawce 

Natalia i jej troje dzieci, Marysia, Ania i Adaś uczcili Dzień Wiatru, puszczając latawce. Dołączyła do nich nasza reporterka, a także Ania Milarska, specjalistka od robienia latawców. Spotkanie to odbyło się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce – nad Bałtykiem.

Bardzo często spędzamy czas na plaży, bo mamy to szczęście, że mieszkamy w Gdańsku

- mówi Natalia Wodyńska. Jak przyznaje, cała rodzina stara się jak najwięcej czasu spędzać na plaży w aktywny sposób. Nawet zwykła gra we frisbee daje mnóstwo radości i pozwala się porządnie zmęczyć.

Jak stworzyć latawiec?

Potrzebujemy kolorowej kartki, patyczka do szaszłyków i taśmy klejącej.

Każdy latawiec wykonany na warsztatach Ani Milarskiej lata, dlatego zachęcamy do obejrzenia materiału, w którym specjalistka pokazuje, jak krok po kroku go wykonać. Dobra zabawa i wysokie loty gwarantowane. 

Natalia Wodyńska wygrała z guzem mózgu

Natalia Wodyńska osiem lat temu wygrała walkę z guzem mózgu. Zaledwie 10 miesięcy po pierwszym porodzie musiała przejść operację, w wyniku której straciła węch i smak. Sześć miesięcy po urodzeniu drugiej córki wzięła udział w swoim pierwszy triathlonie. 

Teraz zaraża pozytywną energią i twierdzi, że nawet wymagające dyscypliny sportowe są dla każdego. Od trzech lat organizuje „Aktywne poranki w Gdańsku”. Prowadzi blog trimama.pl, a w zeszłym roku założyła Fundację TriMama. 

Celem organizacji jest wielowarstwowa pomoc, edukacja oraz wspieranie inicjatyw w obszarze aktywizacji ruchowej, życia w rodzinie oraz działalności charytatywnej. W obszarze działań znajdują się między innymi rodzinne pikniki i kiermasze,imprezy sportowe, a także wyjazdy integracyjne

- czytamy na blogu. 

Natalia to prawdziwy dynamit. Motywuje i uczy.  Jest żywym przykładem na to, że nawet najsmutniejsze doświadczenia można przekuć w coś pozytywnego. Zainspirujcie się. 

Zobacz także:

Strzegąca prywatności Aleksandra Szwed pokazała się z ukochanym. Fani: „Jak romantycznie”

Honorata Skarbek o izolacji: „Zaczęłam jeść przeogromne ilości żarcia, słodyczy. Przytyłam chyba ze 100 kg”

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska-Pela? Zobacz piękne wnętrza nowego domu gwiazdy

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
91
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0